2733
2739

باید وقتی کلاس دومه همزمان سوم رو هم باهاش کار کنید یا معلم خصوصی یا اگه میتونید خودتون من مادرم معلم بود خودش باهام کار کرد....دقیقا مثل تجدیدیا سوم رو شهریور امتحان میده..همه دروس ...البته این برای زمان ماست الان هم احتمالا همینه فقط تست هوشی هم درکنارش برگذار میکنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دخترم خوانده البته الان نه حدود پنج شش سال پیش 

امیدوارم همه دوستانم در. نهایت سلامتی به سرببرند. و. نهایت ارزوم دعا برای  تک تک افراده چه انانی که دوستم داشتند که کسانی که من را مسول ناکامیهاشون میدونستند و. با نفرت ازم یاد. میکردند خدا نگهدارتون 😘😘
2742
باید وقتی کلاس دومه همزمان سوم رو هم باهاش کار کنید یا معلم خصوصی یا اگه میتونید خودتون من مادرم معلم بود خودش باهام کار کرد....دقیقا مثل تجدیدیا سوم رو شهریور امتحان میده..همه دروس ...البته این برای زمان ماست الان هم احتمالا همینه فقط تست هوشی هم درکنارش برگذار میکنن

ادرینا جان دوم که تموم شد الان باید معلم بگیرم. میگم میرسونه تا امتحان؟

اصلش تست هوشه که در.اداره مرکزی اموزش و. پرورش برگزار. میشه خیلی کم بچه ها قبول میشدند. از. هر. بیست  سی تا بچه یک نفر اجازه میگرفت بره امتحامات تابستون را بده

امیدوارم همه دوستانم در. نهایت سلامتی به سرببرند. و. نهایت ارزوم دعا برای  تک تک افراده چه انانی که دوستم داشتند که کسانی که من را مسول ناکامیهاشون میدونستند و. با نفرت ازم یاد. میکردند خدا نگهدارتون 😘😘
2738
سختش نبود؟

نه تست هوش را قبول شد. نامه  صادرش شد. نامه را بردم مدرسه زمان دادند. اخر. تابستون هم امتحان داد

ادرینا جان دوم که تموم شد الان باید معلم بگیرم. میگم میرسونه تا امتحان؟

یکم دیر اقدام کردی باید از اول مهر دوم همزمان سوم رو هم پیش میبردی ولی خب الان هم اگه فشرده بخونه میشه...البته ببین واقعا کشش داره چون ممکنه در اینده همیشه بلنگه 

ميشه بگي چرا ميخواي اينكارو بكني؟ ببين من نيمه دومي هستم، در واقع چند روز ديرتر ميشدم سال بعد!

منتهي با تست هوش با نيمه اولي ها رفتم و هرگز مدرسه رو دوست نداشتم! و بايد اضافه كنم در طول ٤٢ سال زندگيم خَيلي بيشتر از اون يك سالي كه به خيال خونواده ام جلو افتادم، زمان هدر دادم!

البته مطمئن هستم تاپيك نزدي از اين مدل حرفها بشنوي و پيشاپيش ببخشيد كه زدم به حواشي 

2706