2733
2739

امروز یه چیز شنیدم برگام ریخت......

همه ی ما این رو شنیدیم که روزی انسان  رو  ملائک در وقت صبح (اذان صبح تا طلوع خورشید) تقسیم می کنن....

این برنامه پس از زندگی یه مرد که یه جورایی مرده وزنده شده بود می گفت دیدم که صبح ملائکه روزی یک شخص رو آوردن تابهش بدن،رفتن جلو گفتن این روزی شماست .....می گفت نفس اون انسان روزی ش رو قبول نکرد گفت برید فلان موقع بیاید،من هنوز در وجودم کینه نسبت به دیگران وجود داره ونمی تونم این روزی رو قبول کنم.....

روزی ما ازخودمون مشتاق تره که به دستمون برسه ولی ما بارفتارپون ازخودمون دورش می کنیم،یکی با کینه،یکی باغیبت،یکی با بی احترامی به پدرومادرش وهرکس با یک گناه......

بیاید این زنجیر گناه رو قطعش کنیم....

احترام احترام میاره....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2738
یه سری از گناهای ما جلوی اومدن روز مون رو می گیره خودت با خودت خلوت کن وببین کجای کارت می لنگه

دقیقا

منو همسرم سر چیزای الکی دائم کل کل وجر وبحث میکردیم 

یه حسی بهم می‌گفت نکن خدا ناراحت میشه

تا اینکه بعد یه دعوامون روزی کم شد وبعد آشتی دیگه زیاد نشد الان چیکار کنم دوباره روزی مون زیاد بشه ؟

دیگه بحث ودعوا نداریم ولی روزی همچنان کمِ

فقط حیدر امیرالمومنین است 💚برا عاقبت بخیری خودت یه صلوات بفرس 🌸تو تاپیکای ختم وچله تگ م کنین 🌺
منم شنیدم  میگفتن هر جور شده ساعت۴ باید بیدار باشیم چون اون موقع ،موقع تقسیم روزیه

و تا طلوع آفتاب نباید بخوابی،سعی کن استغفار کنی

احترام احترام میاره....
دقیقا منو همسرم سر چیزای الکی دائم کل کل وجر وبحث میکردیم  یه حسی بهم می‌گفت نکن خدا ناراحت م ...

صبح زود استغفار کن وسوره ی والذاریات رو بخون...

احترام احترام میاره....
صبح زود استغفار کن وسوره ی والذاریات رو بخون...

گاهی استغفار 70بندی امیرالمومنین میخونم 

همچنین والذاریات 

فقط حیدر امیرالمومنین است 💚برا عاقبت بخیری خودت یه صلوات بفرس 🌸تو تاپیکای ختم وچله تگ م کنین 🌺
مداوم این کارو بکن وتلاشت رو بیشترکن انشالله درست میشه

خدا از دهنت بشنوه ان شالله 

2706