2733
2734
عنوان

چقدر بعضیا بی حیان 🤦‍♀️

1892 بازدید | 48 پست

از ادم سوالای خیلی خیلی شخصی میپرسن ، واقعا تو چرا اصلا باید بدونی همچین‌چیزی رو ؟ 

توی جمع زنونه دختر دایی من و دختر عمه هام بودن خیلی راحت درباره مسائل شخصیشون با شوهراشون حرف میزدن  تازه از منم میپرسیدن 😐🤦‍♀️

آخه به تو چه ؟ 🤦‍♀️ منم فقط ت نستم‌بگم‌خوبیم الحمدالله 

ولی واقعا جواب مناسب محترمانه چیه نسبت به این جور افراد ؟

جمع زنونه بوده دیگه چیه مگه 

من یه دختر  تحصیلکرده ی شاغل و مستقلم که دلم میخواست یه خانوم متاهلِ خانه دار باشم به جای سروکله زدن با بچه های مردم شوهرداری کنم و بچه ی خودمو بزرگ کنم ولی مهرم به دل کسی نیوفتاد تا امروز که ۲۴ سالمه هیج مردی بهم دوستت دارم نگفته یه نگاه محبت آمیز نکرده دستامو تو دستاش نگرفته من لیاقتشو داشتم که عشق رو تجربه کنم ولی کسی منو نخواست ... اگه مردی تو زندگیتون دارید که دوستتون داره قدرشو بدونید زندگی تکراریه شما حسرت خیلی هاس .تحصیلات و شغل و رفیق و گردش و تفریح کمبود های احساسی آدمو جبران نمیکنه 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خب زنونه بوده دیگه

یه دختر پر انرژی شاد و خانواده دوست🧕🏻😜💃🏻خدا جونم بابت همه چیز شکرت 🙏🏻♥️ کاربری دست بقیه هم هست😁یا امام رضا (ع) خودت پناهمون باش🤍✨هیچ گونه ای از زیبایی درخشان تر از یک «قلب پاک» نمی درخشد✨🤍
2742
2740

منم جاریم از کوچیکتره بعد تو یجمع خانواده شوهرم داشتن راجب ی سری چیزای شخصی حرف میزدن بعد از من مرسیدن من فقط لبخند زدمو رفتم تو گوشی

اون حرکتم باهث شد همشون هیچی تا اخره مهمونی نگن

چه لزومی داره تا این حد فضولی.....

یک زن سیاستمدار هیجوقت رابطه خوشدو شوهرشو نمیکشه رو دایره

زندگی نامه ای من تا ابد..... من در تاریخ 01/07/1402 بدترین اتفاق زندگیم رخ داد خیلی برای اتفاق وحشتناکی ک برام افتاد ب دستو دامن ۱۴معصوم ۵تن خدا و... افتادم ولی قطع امیدم کردن من ب حدی تلاش کردم ک این مشکلم حل بشه ک با موی سرم سفید و استخوان تنم آب شد ولی حل نشد هیچ بدترم شد           من در تاریخ07/01/1403 تصمیم گرفتم دکیه برای این قضیه و مشکلم تلاشی نکنم تصمیم گرقتم خودشکی نکنم ولی تا اخر عمرم با خنده خداحافظی کنم تصمیم گرفتم برای همیشه این دردمو بزارم یه گوشه از قلبمو باهاش سر کنم تا زمانی که موعده مرگم برسه لطفا ن کسی دعا کنه مشکلم حل بشه نه دلداریم بده.... من مثل یک مریض سرطان خون قطع امیدم.... سلام روزای پر از درد تاریخ این امضا هفتم فرودین هزارو چهارصدو سه  

بگو دوست ندارم بگم علم غیب ندارن که

زبون داری پشت سرشون حرف بزنی و بگی بی حیا اونوقت زبون نداشتی بگی خوشم نمیاد درمورد اینجور چیزا حرف بزنم

عجبا

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                      اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم

بگو ممنون صرف شده بخند و برو تو آشپزخونه  اگه جمع زنونه بوده ک فک نکنم مشکلی باشه ولی بازم ب روحیات خودتون بستگی داره اگه دوس ندارین ک جمو ترک کنین

......خدایا ب توکل نام اعظمت.
2706