2733
2734
عنوان

دوستم خیلی کنس چجوری بپیچونمش

91 بازدید | 11 پست

سلام به همگی من دیشب هم تاپیک زدم چند نفری هستن خیلی گیر میدن بریم بیرون یکیشون از بقیه بدتره شما بگید چجوری بپیچونمش تقریبا مجبورم هرروز ببینمش ، من این روزا حالم خوب نیس ولی اونجا حفظ ظاهر میکنم اینم ول نمیکنه همین الان داداشم گفت بریم بیرون گفتم نه حوصله ندارم بعد این توقع داره من باهاش برم ، بنظرتون اخم و تخم کنم و محکم بگم نه آخه بلد نیستم با سیاست باشم تا یذره رو میدم سوارم میشن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
اگر میتونی برو اگرم شرایطشو نداری، خودت مواجهه سازی انحام بده، یعنی به دوستت بگو نه حتی اگر ناراحت ...

آخه اون حتی دوست نزدیکم نیس چندبارم نه گفتم می‌دونی توقع داره وایسم منتظر تا آرایش کنه و لباس بپوشم بعدم میگه نرو باهم بریم درصورتی که وقتی قراره کتابخونه شیم خودش از خوابش نمی‌گذره زود بیاد

آخه اون حتی دوست نزدیکم نیس چندبارم نه گفتم می‌دونی توقع داره وایسم منتظر تا آرایش کنه و لباس بپوشم ...

اگه دوست داری بری برو، اگرم شرایط نداری براش توضیح بده مثلا یه مدته درگیر مسائل روحی یا خانوادگی هستم میخوام تنها باشم فعلا بهت خبر‌ میدم هروقت خاستم

شما یا باید قاطع نه بگی یا اگر موذبی باید دلیلتو بیاری 

اگرم حرصت گرفته بخاطر رفتارهاش موقع بیرون رفتن اون یه بحثه دیگس

من هروقت پول نداشتم راحت میگفتم بچها پول ندارم قرض هم نمیتونم پس بدم فعلا شما برید من هروقت پول دستم بود میام

اگه دوست داری بری برو، اگرم شرایط نداری براش توضیح بده مثلا یه مدته درگیر مسائل روحی یا خانوادگی هست ...

نه اصلا دوست ندارم باهاش برم بیرون حتی واسه پنج دقیقه خودش رو الکی صمیمی می‌کنه از تایپ منم نیست دوست داره از آدما سو استفاده کنه