2737
2734

من زیاد استفاده کردم اما بار اول شدید میرزه بهترین راه احل قهوه است. قبل حموم دم کن بزار روش سرش بمونه بعد بشور. حالا شاد کمبود ویتامین هم داره

کاربری جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید . هیچ وقت حلال نمیکنم اون شخص که منو بخاطر اینکه حاجت نگرفت تهمت زد ترکوند هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت. عاشقتونم  . بابام به رحمت خدا رفته. کاش زنده بود. لطفا برای ازدواجم دعا کن

اول مطمئن شو کم خونی یا کمبود ویتامین نداشته باشه

وقتی به این فکر میکنم که یه عده از آدما وااااقعا فاقد درک و فهم و شعور هستند، خیییلی از این دنیا میترسم.     آقایون، درخواست دوستی ندید. و از این کارِتون خجالت بکشید.            یک نکته برای همه ی عزیزان: لزومی نداره همه جا عقده ای بودنتونو جاااار بزنید (خطاب به هرکس که عقده ایه و با عقده هاش دیگرانو آزار میده)                      کاربر جدید نیستم دوستای گلم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من زیاد استفاده کردم اما بار اول شدید میرزه بهترین راه احل قهوه است. قبل حموم دم کن بزار روش سرش بمو ...

زود به زود مریض هم میشه سرماخوردگی اتفولانزا .میبرم پیش دکار عمومی ومتخصص چیزی نمیدن یا ازمایش نمینویسن که چش هست فقط مسکن میدن جدیدا هم موهاش میریزه خیلی ناراحتم بابتش

2728
اول مطمئن شو کم خونی یا کمبود ویتامین نداشته باشه

من جدیدا خیلی حساس شدم  میترسم چیزایی که دارم از دست بدم مثلا همین دخترم یذره مریض میشه خیلی حس بدی دارم فکر میکنم خدایی نکرده مریضی لاعلاج گرفته کلا اینجوری شدم یا میره بیرون میگم الانه که ماشینی موتوری چیزی بزنه بهش چکارکنم بنظرتون

زود به زود مریض هم میشه سرماخوردگی اتفولانزا .میبرم پیش دکار عمومی ومتخصص چیزی نمیدن یا ازمایش نمینو ...

اونی که زود زود مریض میشه مشخصه که سیستم دفاعی ضعیف داره .تخم مرغ ابپز از غذاش حذف نکنید اگه میتونید. چرا آزمایش نمی نویسند؟

کاربری جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید . هیچ وقت حلال نمیکنم اون شخص که منو بخاطر اینکه حاجت نگرفت تهمت زد ترکوند هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت. عاشقتونم  . بابام به رحمت خدا رفته. کاش زنده بود. لطفا برای ازدواجم دعا کن
اونی که زود زود مریض میشه مشخصه که سیستم دفاعی ضعیف داره .تخم مرغ ابپز از غذاش حذف نکنید اگه میتونید ...

والا اونموقع که مریضه میگن الان معلوم نمیشه صبرکن حالش خوب بشه بعد ..وقتی هم که خوبه میبدم میگن بچه سالمو اوردی مریض کنی .نوبت گرفتم پیش متخصص کودکان ایمنی شناسی بردم اینجوری گفت

والا اونموقع که مریضه میگن الان معلوم نمیشه صبرکن حالش خوب بشه بعد ..وقتی هم که خوبه میبدم میگن بچه ...

عجب به اون چه مربوطه. بگو میخوایم چاکب انجام بدیم. مانوه امون بردیم ازمایش هیچی نمی تونست بخوره . عفونت نشون داد. بعد این دکتر اون دکتر مشخص شد ریشه ها دندونش عوفنت داره و اون نمیزاره و مریض میشه بچه. دارو ددن الان بهتره. از ساینا ویزیت انلاین یه پزشک متخصص کودکان ویزیت بگیر بهش بگو برات بنویسه مینویسن اونا

البته من برای خودم خواستم نوشتن

2740
 توی چکاب مشخص میشه چه ویتامینی کمه تو بدنش دیگ؟

بله. البته بگو همه ویتامین ها رو نبویسه وتاکید کن هزینه مهم نیست اخه بعضی از پزشکا بخاطر هزینه سنگین ازمایش نمی نویسن

من جدیدا خیلی حساس شدم  میترسم چیزایی که دارم از دست بدم مثلا همین دخترم یذره مریض میشه خیلی حس ...

اضطرابت بالا رفته

سودای بدنتم بالا رفته

الان بهترین فصل برای مبارزه با افکار سودایی هست. برو توی طبیعت، سبزه ها درختا گلها دشت و صحرا... اینا انرژیتو مثبت میکنن. 

اگرم لازمه یه سر برو مشاوره ای چیزی

دچار اضطرابی

وقتی به این فکر میکنم که یه عده از آدما وااااقعا فاقد درک و فهم و شعور هستند، خیییلی از این دنیا میترسم.     آقایون، درخواست دوستی ندید. و از این کارِتون خجالت بکشید.            یک نکته برای همه ی عزیزان: لزومی نداره همه جا عقده ای بودنتونو جاااار بزنید (خطاب به هرکس که عقده ایه و با عقده هاش دیگرانو آزار میده)                      کاربر جدید نیستم دوستای گلم
مشاور برای سودای بدن خوبه  چی سودای بدنو میاره پایین

چیزایی که طبع گرم و تر داشته باشن. سرچ کن توی گوگل. 

عسل طبیعی، خرما، گوشت گوسفند..... 

چای مثلا سودا زا هست. گوشت گوساله بده

سرچ کن گوگل کاملترشو میگه

بعدم باید بفهمی ریشه اصلی اضطراب و وسواست چیه تا بتونی رفعش کنی

من جدیدا خیلی حساس شدم  میترسم چیزایی که دارم از دست بدم مثلا همین دخترم یذره مریض میشه خیلی حس ...

ببین تونیک گیاهی هیر فرند بگیر براش آب رو آتیش هم تقویت میکنه هم ریزش و قطع میکنه

2706