2733
2739

سلام عزیزا

دیروز به کراشم گفتم برای فلان کار ببینمتون گفتم چشم

گفتم چه ساعتی و کجا بیام؟

گفت هرجا شما بگی

بعدش گفت خستم و از این حرفا که امروز نمیشه ( حرفای دیروز دارم براتون میگم )

منم گفتم باشه وقتتون نمیگیرم گفت نه این چه حرفیه پس فردا خوبه؟

گفتم آخه من الان آماده هستم الان وقت دارم

بعدش گفت باز خواستم بیام خبر میدم ولی پس فردا بهتره

منم گفتم ممنونم مزاحم اوقاتتون نمیشم

گفت مزاحمین این حرفا چیه و استیکر خنده

بخدا خستم کسالت دارم سرکار نرفتم یکم خوب بشم پاشدم میگم بیاین

گفتم استراحت کنید انشاالله بهتر بشید

بعدش گفت ناراحت هستین؟ گفتم نه گفت چیشد؟ گفتم هیچی گفت جدا گفتم ناراحت نیستم خب درک میکنم کسالت دارید استراحت کنید بخوابین

بعدش گفت نتونستم فعلا بخوابم کارام اوکی بشه میام

دیگه هیچی نگفتم

غیب شد تا الان نه پیامی نه زنگی نه عذرخواهی تا اینکه رفتم جواب دیروزش رو دادم گفته بود مادرم اینو گفته تاپیک قبلیم گفتم

خیلی ازش ناراحتم عصبیم تو ی پیام ندی عذرخواهی نکنی؟ مادرش گفت اخلاق نداره راست گفت

الان نذر داریم بنظرتون بهش پیام بدم بگم نذر داریم دوست داشتین بیاین ببرین؟ یا خودمو کوچیک میکنم؟

خیلی از اخلاق های بدش رفتارهایش بی محلی هاش بی اهمیت بودناش خستم همش می‌خوام رها کنم بهش فکر نکنم نمیتونم چون همش جلوی چشمامه توروخدا چیکار کنم خواهرانه کمکم کنید راهنماییم کنید خستم

روز اول گفت هیچکس با اخلاق من نمیسازه تو چطوری با اخلاقم میسازی و خوبی؟ وای خدایا فقط کتاب حفظ کرده و درس خونده همیننن

اَسْتَغْفِرُ اللّهَ رَبِّی وَ اَتُوبُ اِلَیهِ💚🌿 " یا الله "

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

یه خواستگار داشتم دقیقا همین بود

بهش جواب رد دادم بعدش هی میگفت چیشد چرا جواب منفی دادید چرا فلان   دیگه جوابشو ندادم   این ادما خیلی پرتوقعو پرروان

فقط منتظرن یکی نازشونو بکشه خبرشونو بگیره احوالشونو بپرسه خودشون هیچ قدمی برات برنمیدارن

این عتیقه رو از کجا پیدا کردی کرتش زدی

بقران خواستگار داشتم مادرش اومده دستای مادرمو بوسیده برادرش زن برادرش اومدن با من پدرم حرف زدن مهندس بوده خوشگل بوده همه چی خوب میگفتم نهههههه زوده نمیخوام تا سی سالگی نه خوشم از ازدواج و مرد نمیومد

بعدش الان من ۲۰ سالمه اینو دیدم خوشم اومد همه تلاشم کردم ب چشمش بیام ۳۰ سالشه واقعا حالم خوب نیست

انگار زیادی خشک هست . حالا زنگ بزن بگو بیاد ببره ولی در مورد موندن باهاش یه تجدیدنظری کن و قتی خودش ...

پشت تلفنی خیلییییی مغروره ولی حضوری اینطوری نیست

خودش اومد گفتم دوستم داره 

خودشم گفته اخلاق نداره ولش کن فعلا اون بیفته دنبالت

چیکار کنم بیفته دنبالم؟

منی که خیلی عاشقش بودم کاری کرده حالم از خودم و خوش بهم میخوره از خودم متنفرم این همه تلاش کردم احترام گذاشتم حرمتشو گرفتم کادو کم ندادم خدایا

توروخدا برام دعا کن

یه خواستگار داشتم دقیقا همین بود بهش جواب رد دادم بعدش هی میگفت چیشد چرا جواب منفی دادید چرا فلان & ...

دقیقاااااااااااااااااااااا

2706