2733
2739

بچه ها پارسال عروسی فامیلمون بود بعد رفته بودیم من موهام رو اتو نکشیده بودم ولی خوب بود زیاد نامرتب نبود

یه فامیل خیلی دور بهم گفت تازه عروسی به خودت برس 

چیزی نگفتم

بعداخیرا رفته تو آرایشگاه دختر خالم گفته فلانی به خودش نمیرسه تو عروسی هم بهش گفتم 

اینم بگم  رابطمون هم در حد سلام هست کینه ای چیزی از من نداره اینطوری میکنه 

خیلی ناراحت شدم به خودم گفت ناراحت نشدم ولی چرا رفته پیش همسن من اونطوری گفته   

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

وای منم همچین چیزیو کشیدم اونم از طرف کسی ک دوسش داشتم نامزدم فک کن وسط امتحانای نهایی و یک هفته ب کنکور میومد دم حوزه امتحانی منم شبش تا صب نخوابیده بودم درس خونده بودم صبحم 7 سر جلسه بودم بعد ب خودمم میرسیدم ولی قیافم خسته بود این بیشعور ب من میگفت ب خودت برس:)

2742

چیزی نگفته بیخیال..بزرگش نکن ..تاحالا فکر کنم تو عمرت حرف سنگین بهت نزدن تا اینی ک گفتیو شوخی بدونی ..

دیدی چند وقت پراز ناامیدی میشی. بعد یه دفعه یه خوشحالی میاد تو دلت (اون خداست...) 
وای منم همچین چیزیو کشیدم اونم از طرف کسی ک دوسش داشتم نامزدم فک کن وسط امتحانای نهایی و یک هفته ب ک ...

حالا باز اون نامزدت هست 

این عروس دختر دایی مامانمه 😑

2740
چیزی نگفته بیخیال..بزرگش نکن ..تاحالا فکر کنم تو عمرت حرف سنگین بهت نزدن تا اینی ک گفتیو شوخی بدونی ...

نه اتفاقا اصلا کینه ای هم نیستم کسی هم نیستم زود ناراحت بشم .اگه اینطور شخصیتی داشتم همون موقع که به خودم گفت چیزی میگفتم 

از این ناراحتم چرا تو آرایشگاه دختر خالم رفته گفته 

نه اتفاقا اصلا کینه ای هم نیستم کسی هم نیستم زود ناراحت بشم .اگه اینطور شخصیتی داشتم همون موقع که به ...

خب گفته ..ب نظرم از جهت خوبش ب این موضوع فکر کن تا ناراحت نشی ..بد نگاه گنی انرژی منفی میکیری 

دیدی چند وقت پراز ناامیدی میشی. بعد یه دفعه یه خوشحالی میاد تو دلت (اون خداست...) 
2706