2737
2734

فک کنم ممنوع بود

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

موضوعشو بگو تا بهت بگیم

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2731

تاپیک چی بود

ما بزرگترین معذرت خواهی رو به خودمون بدهکاریم بابت همه ی وابستگیای بی جامون بابت همه ی آدمهایی که اذیتمون کردن ولی ما نتونستیم رهاشون کنیم بابت همه ی حرفهایی که دلمون شکست،ولی صبر کردیم بابت همه ی دورویی هایی که به روی طرف مقابل نیاوردیم من از خودم بابت تحمل خیلی چیزایی که مستحق اش نبودم واقعا معذرت میخوام!                  https://harfeto.timefriend.net/16837133705410 بنویس میخونم 💗 نگه دار رو لینک و باز کردن رو بزن☺️
2740
رراجب رابطه بدون ارض. ا بعد سغط

تاپیک رابطه ممنوعه فقط توقسمت کلینیک مجازه

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2706