2737
2734

بچه 5 سالش دهن شکلاتیشو مالیده به مبل مامانبزرگم میپرسیم چرا اینکار زشت و کردی میگه مامان گفت اینکار و انجام بدم بعد ازش میپرسیم میگم اره خودم گفتم خوب کاری کردم

داستان اینجوریه ک خالم چندین سال قبل از دانشگاه وام میگیره بعد تصویه نکرده شده 20 تومن پول برای گرفتن مدرکشم گفتن اول باید تصویه کنی این اومد از بابابزرگم خواست بابابزرگمم گفته نمیدم و رفتن مبل خریدن از حسادت داره اینجوری میکنه

عقدههههه ای کلا نمیدونیم چطوری رفتار کنیم 

سلامممم من سارام😁۱۸ سالمه و متاهلم❤️🥲منتظر کوچولویی هستم ک خدا به مامان و بابام داده🥳💚

🙄🙄🙄 خالت روانیه

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  

وا چقدر عقده ای😐😐

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

یا خدا 🤦🏼‍♀️ واقعا که زشته رفتارش 

توروخدا نیاید بگید به توچه مگه مبل توعه سرت تو کار خودت باشه 

بذارید امروز کم حرص بخورم 

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا من باهات قهرم بودم که بچه مو ازم گرفتی ولی با اینکه بنده خوبی نبودم بازم منو مادر کردی و بهم یه فندق تو دلی دادی ❤️ خودت مراقبش باش تا صحیح و سالم بیاد بغلم ❤️
2728
2740
یا خدا 🤦🏼‍♀️ واقعا که زشته رفتارش  توروخدا نیاید بگید به توچه مگه مبل توعه سرت تو کار خودت ب ...

ناراحتم از این بابت ک مامانبزرگم بنده خدا سر خریدن مبلاش واقعا خیلی ذوق کرد الان یه ماه نشده روغن شکلات پاک نمیشه

سلامممم من سارام😁۱۸ سالمه و متاهلم❤️🥲منتظر کوچولویی هستم ک خدا به مامان و بابام داده🥳💚
قضاوت نمیکنم ولی کاش بجا مبل پول میدادن مدرکشو بگیره شاید یه جاهایی ضرر کرده نمیتونه ببخشه من جای او ...

شوهرش باید بده عزیزم وگرنه وقتی ک وام گرفت شوهر داشت