2737
2734

شوهر من ماهانه ۱۵ میگیره . داشتم فکر میکردم اگه منم سرکار نمیرفتم چقدر سخت بود اصلا نمیشد زندگی کرد . منم ماهی ۱۵ میگیرم. ولی یاز هم سخت میگذره . هیچ خرجی هم ندارم یعنی اصلا اهل ارایش و خرید لباس و سفر نیستم . البته ماهانه ۱۰ میلیون هم قسط خونه و ماشین میدیم. 

ولی خواهر شوهرم درامد همسرش ۱۵ هست ولی خیلی زندگیش از ما بهتره . البته هیچ قسطی ندارن . و خونه و ماشین رو  پدرشوهرم و پدرشوهر خودش با هم دیگه برای اونا خریدن . کلا از طرف پورشوهرمم ساپورت میشن . 

واقعا کسایی که شوهرشون ۱۵ میگیره چه جوری زندگی میکنید ؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740

خونه خودم نرفتم فعلا ولی کلا خرج دو خفتمون 15 تومنه فقط تو خونه این خرج میشه قسط و بدهی نداریم اصلا

سلامممم من سارام😁۱۸ سالمه و متاهلم❤️🥲منتظر کوچولویی هستم ک خدا به مامان و بابام داده🥳💚

عزیزم مدیریت کنید شما سی تومن درآمدتونه ده تومن قسط دارید بیست تومن میمونه باز خرجی ندارید!! 

والا ما هم تهران زندگی میکنیم همه خرج ها گرون تره قسط خونه هم میدیم ماهی ۷ تومن خرجی واسم میمونه پس انداز هم میکنم ازش

همه چی هم میخوریم از بهترین میوه گرفته تا مرغ و گوشت 

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا من باهات قهرم بودم که بچه مو ازم گرفتی ولی با اینکه بنده خوبی نبودم بازم منو مادر کردی و بهم یه فندق تو دلی دادی ❤️ خودت مراقبش باش تا صحیح و سالم بیاد بغلم ❤️

خورد و خوراکتون چجوریه ؟‌

با ماهی ۳۰ که میگی ۱۰ برا وامه 

یعنی ۲۰ تومن و سفر و لباس و ام که نمیگیری پ چطور بد زندگی میکنی 😐😐😐😐😐

مگ چی چی میخری 

رها ز هر چه هست و نیست ...❤🌱برا سلامتی امام زمان صلوات بفرس عزیز مرسیی🤍🌸
2706