2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
اخه ان تی گفت بریچ 

میدونم عزیزم تو اون لحظه که دیده بوده بعد حرکت میکنه مثلا یه خانم 31 هفته با سونو بریچ میاد پیش ما فوری نمیفرستیم برای سزارین چون هنوزم احتمال چرخش هست چه برسه به نی نی کوچولوی شما 

من و همسرم از خدا به نی نی سالم و خوشگل میخوایم، شما هم بگین آمین  
میدونم عزیزم تو اون لحظه که دیده بوده بعد حرکت میکنه مثلا یه خانم 31 هفته با سونو بریچ میاد پیش ما ف ...

منظورم گرفتن وقت سزارین هست 

میدونم عزیزم تو اون لحظه که دیده بوده بعد حرکت میکنه مثلا یه خانم 31 هفته با سونو بریچ میاد پیش ما ف ...

الهی بگردم شما ماما هستین؟

من پسرمو ۱۱ ماه پیش ۳ روزگی از دست دادم

بعد چند سالم بار دار شده بودم

الان انقدر استرس دارم برای این 

2740
الهی بگردم شما ماما هستین؟ من پسرمو ۱۱ ماه پیش ۳ روزگی از دست دادم بعد چند سالم بار دار شده بودم ...

نگران نباش عزیز دلم،تحت نظر باش حتما 

نگران نباش عزیز دلم،تحت نظر باش حتما 

بخدا مرتب ازمایشا و سونو هارو میرم

سر اونم همینطور

یکذره غیر مفید نمیخوردم

نمیدونم چیشد دو هفته قبل زایمان دکتر بودم مایع دورش ۱۲ بود هفته زایمانم صفر شده بود و من نفهمیده بودم

بریچ رو توضیح میدی؟ یعنی کجای رحمه؟ 

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
بریچ یعنی پاها پایین سرش بالاست حالت چهار زانو بود مال من

عه همیشه برام سوال بود مرسی 

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
2706