2737
2734

دیشب شوهرم سر دعوا که چرا رفته مست کرده تهدیدم کرد و روم چاقو کشید جلو مهمونام‌و بچه هام

الان همه وسایلم جمع کردم ولی موندم قهری برم از خونه بیرون خونه مادرشوهرم که بیاد دنبالم و به غلط کردن بیوفته یا نه چون خونه مادرشم نمیاد و فایده ایی نداره قهر رفتن خونه مادرش؟

یا بمونم خونه باهاش قهر باشم و یک کلمه حرفم نزنم باهاش بهتره؟

بیست سال بعد، بابت کارهایی که نکرده ای بیشتر افسوس می خوری تا بابت کارهایی که کرده ای!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
چرا نمبری خونه مامان خودت

اگه بابام زنده بود که یه لحظه هم نمیموندم میرفتم اونجا ولی هم میخوام‌مامانم ناراحت نشه و حرمت بین خودشو شوهرم خراب نشه هم یکم مامانم بی حوصله و عجب طوره بخاطر پسرم که شیطونه رفتنم اونجا عذابم میده 

بیست سال بعد، بابت کارهایی که نکرده ای بیشتر افسوس می خوری تا بابت کارهایی که کرده ای!
بمون خونه خودت از خونه نرو..چرا خودتو آواره کنی..آدم خونه خودش راحت تره...

مخصوصا با یه پسر بچه شیطون ۶ ساله و دختر ۸ ماهم خونه خودم بهتره و بچه هامم عذاب نمیکشن ولی چطوری شوهرمو درس بدم فکر نکنه همه چی مثل همیشه عادی بوده و متوجه اشتباه بزرگش کنم

بخدا هنوز تن و بدن خودمو بچه هام داره میلرزه از دیشب

2740
مادرشوهرت در جریانه؟

اره برادر شوهر کوچیکم خونم بود دیشب و دید ظاهر بهش زنگ زده که ما دعوا داریم البته کامل دقیق بهش توضیح نداده ولی نیومد یه زنگ‌هم نزده از اینم ناراحتم ازش که پسراش رو گردن نگرفته چون همیشه جور دیگه ایی بود طرف داریم میکرد ولی مدتیه دیگه کار نداره زیاد