2733
2734
بفرما

مرسی⁦❤️⁩خواب دیدم با کلی آدم میریم قبرستان برای تششیع جنازه میبینم یه جای بلند همه نماز میخونن فقط من نمیخونم بعد اونجا برامون برنج می‌ریزن میدن توی قبرستون 

موقع برگشتن میبینم یکی از وسیله هام جا مونده برمیگردم که بردارمش دستمو که بلند میکنم میبینم یکی از داخل قبل میخواد بهم حمله کنه با ترس فرار میکنم 

گفته بودم که یه جای بلند نماز خواندن منم همونجا وایساده بودم یعنی هنوز نرفتم پایین همه رفتن پایین منتظر متن فقط من میترسم بپرم پایین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742
مرسی⁦❤️⁩خواب دیدم با کلی آدم میریم قبرستان برای تششیع جنازه میبینم یه جای بلند همه نماز میخونن فقط م ...

خوابت چند بخش بود..۱ممکنه فوتی در پیش باشه که بشناسی..۲.یک نفر فوتی خیرات میخاد‌۳‌.به گردنت دینی داری

خوابت چند بخش بود..۱ممکنه فوتی در پیش باشه که بشناسی..۲.یک نفر فوتی خیرات میخاد‌۳‌.به گردنت دینی دار ...

مرسی عزیزم چجوری بفهمم چه دینی گردنم هست یا کی کمک میخواد؟ فوتی که گفتین ممکنه خودم باشم؟

2740

من خواب دیدم سر شونه و دستام زخم شده بعد انگار عفونت کرده بود:/

کسی میتونه تعبیرکنه؟

اگر از بلندای آسمان بترسی نمی‌توانی مالک ماه شوی!🌖✨_بچها اگر تعلیق شدم اینجا باهاتون در ارتباطم_https://abzarek.ir/service-p/msg/1836202