2733
2734

تا ۳۰۰ تومن میتونم بخرم  کاورش خوب باشه یکی تازگیا خریدم یکم میمونه صورتم نارنجی میشه انگار من پوستم روشنه شماره ۱ استفاده میکنم  توروخدا یه کرمپودر بهم معرفی کنین زد اب باشه نریزه

✌خُوبِتُ میگَن بَدِتُ میخوان تَوَلُدِت نَ وَلی خَتمِتُ میان

گابرینی

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁پروفایل عکس خودم و دوستامه😀🌱مو بلونده منم🤩کیمیا نیستم اسم کاربریم میا هست چون تنها چیزیه که اون لحظه به ذهنم رسید و گذاشتم رو کاربریم پس لطفا هی نپرسید اسمت کیمیاس😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دارم کاورش خیلی  کمه یه عالمه باید بزنی تا کاور کنه

عزیزم زیر ۳۰۰ تومن گابرینی و مای میشه خرید گابرینی هم کاورش خیلی بالاست من خودم چون صورتم جوش زیاد داشت ۲ سال استفاده کردم برای شما از جای معتبر خریده بودین؟

تو همین رنج درماکول و کپی بعضی برند ها هست ولی به پوستتون آسیب میرسونه 

ایزادورا و کالیستا رو امتحان کردین؟ اینام خوبن

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁پروفایل عکس خودم و دوستامه😀🌱مو بلونده منم🤩کیمیا نیستم اسم کاربریم میا هست چون تنها چیزیه که اون لحظه به ذهنم رسید و گذاشتم رو کاربریم پس لطفا هی نپرسید اسمت کیمیاس😂
2728