2733
2739
عنوان

دهنم خشک شد ازبس صلوات فرستادم براتون🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 300 بازدید | 48 پست
برام دعا کن ب عشقم برسم مریمم

خدایا مریم ب عشقش برسع خداااا🤚🍂

من قلمرو خودم رو دارم و حد مرز خودم رو میدونم.جسارت نباشه منظورم اینه دست و پام از گلیمم دراز تر نمیکنم🤚کاربر اقا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان میگم تصویری بگیره😶🤚

😂من به همون پیام راضیم

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی
توروخدا  برای ازدواج من و خواهرمم دعا کنید اسممون فهیمه و فاطمه هست سنمون رفته بالا دیگه ا ...

چشم

من قلمرو خودم رو دارم و حد مرز خودم رو میدونم.جسارت نباشه منظورم اینه دست و پام از گلیمم دراز تر نمیکنم🤚کاربر اقا
2731
سلام  داداش قربونت  بی‌زحمت یه ۴ تا دونه صلوات هم واسه من بفرستید   اگه یک فا ...

سلام....چشم

تمام

😂من به همون پیام راضیم

چشم  میگم پیام بده🤚

2740
چشم  میگم پیام بده🤚

ممنون عزیزم

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی

برام دعا کن ازدواج کنم تو همین یکی دو ماه به حق امام زمان عج 

یا صاحب الزمان                                                     تو که یک گوشه چشمت غم عالم ببرد / حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد
برام دعا کن ازدواج کنم تو همین یکی دو ماه به حق امام زمان عج 

به حق شیر خدا

دیدی تاپیکت تاپیک دعا شد 😄 

حالا که اینطور شد برا منم دعا کنید تاپیک یکی مونده به آخرم

زنی را می شناسم من که شعرش بوی غم دارد ولی می خندد و گويد که دنيا پيچ و خم داردزنی با تار تنهايی لباس تور می بافد زنی در کنج تاريکی نماز نور می خواند
کاهلی تو نماز💔

خو برو بخون...من صلوات بفرستم بنظرت خدا میبخشه؟🤣🤣🤣🤣