2733
2734
عنوان

خانما چیکارا کردین بچتون پسر شد

335 بازدید | 22 پست

من میخوام واسه بچه اولم اقدام کنم انشالله 

خودم دوس دارم پسر بشه چون اطرافیان انگار دوس دارن فکر میکنم هم پسر بزرگتر باشه مراقب خواهر کوچیکترش میشه 

فوقش دیگه خرداد ماه میخوام اقدام کنم شماها چیکار کردین دکتر رفتین رژیم گرفتین چیکار کردین 

البته کلا واسه بارداری و اینا باید چیکار کنم دکتر برم؟دارو بخورم؟

تو مثل یه خواب خوب فانتزی 

سلام به عزیزان نی نی سایت! من دانشجوی روانشناسی دانشگاه شهید بهشتی هستم و برای پایان نامه روی اضطراب نوجوانان (12 تا 17 سال) کار میکنم. سختی کارم اینجاست که هم مادر و هم نوجوانش باید پرسشنامه مربوط به خودشون رو برای این پژوهش پر کنن و خیلی ها حاضر به وقت گذاشتن و کمک کردن بهم نیستن :( با اینکه هر کدوم از پرسشنامه ها فقط 10 دقیقه وقت میگیره.

ازتون خواهش میکنم به من دانشجوی طفلک کمک کنین

لینک پرسشنامه ای که مادر باید پر کنه

https://survey.porsline.ir/s/D5Ukkkpm

لینک پرسشنامه ای که نوجوان باید پر کنه

https://survey.porsline.ir/s/URkKQn2F

هیچ اطلاعات شناساننده ای هم ازتون گرفته نمیشه و کاملا ناشناس باقی میمونید

البته اینم بگم که اگر مادر پر کنه و نوجوان پر نکنه (یا برعکس) علنا زمانی که لطف کردید و گذاشتید بی اثر میشه چون نمیشه ازش توی پژوهش استفاده کرد

پیشاپیش دمتون گرم که نجاتم دادین

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731

تورو خداااااا 

پسر و دختر نکنید

آخه چرا اطرافیان واست مهمن که چی دوست دارن😭

سالم باشه سلامت باشه.بخدا پسر و دخترش مهم نیست هر دو خوبن

برادر بزرگتر دیدم چون خواهر داشته عارش اومده بگه من خواهر دارم.هممممممه چیز به شما بستگی داره 

چجور نوع نگرشی بهش یاد بدید

2740

هیچ چیزی تاثیر نداره جز آی وی اف. نه رژیم تاثیر داره نه دعا‌. جنسیت بچه رو اسپرم مرد تعیین میکنه نه تخمک. مرد هم هر دفعه میلیون ها لسپرم آزاد میکنه که دختر یا پسر بودن بچه کاملا تصافی از تو این ملیون ها اسپرم درمیاد

میخورم ولی مثلا یه هفته میخورم ۱۰ روز یادم میره الان بیشتر از یه ماهه نخوردم

مرکز بهداشت به من گفت بهتره که از۳ماه قبل مداوم اسیدفولیک بخوری

امیدت فقط به اون بالایی باشه
تورو خداااااا  پسر و دختر نکنید آخه چرا اطرافیان واست مهمن که چی دوست دارن😭 سالم باشه سلامت ...

میدونم‌ ولی مامانم اینا انقد گفتن پسر پسر حس میکنم اگه پسر بیارم خیلی جر و قربم میره بالا پیش خانواده شوهر 

عین پیرزن های دوره قاجار فکر میکنم 🤦‍♀️

تو مثل یه خواب خوب فانتزی 
میخورم ولی مثلا یه هفته میخورم ۱۰ روز یادم میره الان بیشتر از یه ماهه نخوردم

اون برای نفص سیستم عصبیه   ک خدای نکرده بچه اسپیدا بیفیدا نگیره  ب پسر بودن ربطی نداره ژن رو‌مرد میده ن نزن

2706