2737
2739

سلام دوستان 

من میخوام تجربه خودم رو به اشتراک بذارم که حاصل کلی تحقیق هم هست و نتیجه رو هم برای خودم و هم برای اطرافیان دیدم .میدونم انتظار برای مامان شدن خیلی سخته بخاطر همین دوست داشتم یه کمکی کرده باشم امیدوارم نتیجه بخش باشه

این کارایی که میگم مرتب دوماه انجام بدید 

قرص ویتامین ث الترا بعد از صبحانه (زن و مرد)

قرص ویتامین e۴۰۰ بعد از ناهار(زن و مرد)

قرص فولیک اسید بعد از شام(زن و مرد)

قرص زینک پلاس هر شب فقط آقایون

ویتامین دی۵۰۰۰۰ دوهفته یکبار (اگر تو ازمایش ویتامین دی بالایی دارید ماهی یکبار)

از روز اول قاعدگی تا روز تخمک گذاری روزی دوبار شکمتون رو با روغن سیاه دانه ماساژ بدید و دائما با شال ببندید که گرم باشه 

از روز اول قاعدگی تا روز تخمک گذاری یک قاشق عسل و یک قاشق سیاهدانه مخلوط کنید و کامل بجوید و بخورید (صبح ناشتا و شب قبل خواب)

در روز هرچقدر که تایم داشتید و بیکار بودید کف پاهاتون رو به دیوار تکیه بدید که خونرسانی به رحم انجام بشه و در همین حین رحم رو ماساژ بدید

همیشه جوراب پاتون باشه 

فست فود نخورید نوشابه نخورید یا کمشون کنید

شیره انگور و ارده تا جایی که میتونید بخورید 

من صبحانه میخوردم با نون 

میوه همیشه بخورید مخصوصا پرتغال هرررروووووز 

حتما حتما حتما از کیت تخمک گذاری استفاده کنید از وقتی ۲خط شد تا سه چهار روز هرشب اقدام کنید 

نظریه یک شب درمیون داره توسط پزشکای اورولوژی رد میشه و میگن طبق اخرین رفرنس ها مردی که هرشب انزال داره اسپرمش فعالتره

هویج همیشه داشته باشید و هرروز اگر تونستید آب هویج بخورید چون برای اسپرم و تخمک عالیه 

به جای چای دمنوش به بخورید

یا چای زنجبیل بخورید 

پس چرا ماهایی که این همه  قرص و جلوگیری داریم انقد زود حامله میشیم 🤭🤭

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه جوابت ندادم یعنی جواب ابلهان خاموشیت سکوت منو به حساب زرنگی خودت نذار اینجا یه سایت عمومیه اگه توو دنیای واقعی ببینمت جررررت میدم*
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731