2737
2734

دوستان تاپیک 37 صفحه رفته بود جلو و شاید کامنت منو تعداد زیاد نمیدیدن 

گفتم خودم تاپیک بزنم 

پسری که همون اول خوشش نیاد همون اولم بهم میزنه اما اگر بعدا بهم زد دلیلش این دوتا میتونه باشه نمیگم حتما اما به احتمال خیلی زیاد 

1  ) بعدا چن نفر از خانوداش دیدن حالا شاید سلیقه اونا نبوده و گفتن قشنگ نیست (حتی اگر اون دختر قشنگ باشه) 

2  ) اکثرشون میدونن دخترا رو این مورد حساسن برا همین اینو میگن که اعتماد به نفس شما رو نابود کنن این مورد رو بیشتر دیدم و خودمم تجربه کردم مواظب باشید گول این عوضیارو نخورید 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

تاپیک شما رو نخوندم. ولی پسرا میتونن با ذهن شما کاری کنن که به خودتون هم شک کنید اگر بخوان.

اگر به پست آدم با اخلاقی خوردید هم همیشه این مسئله رو گوشه‌ی ذهنتون داشته باشید. ضرر نمیکنید.

خمش باش خمش باش در این مجمع اوباش
2742
تاپیک شما رو نخوندم. ولی پسرا میتونن با ذهن شما کاری کنن که به خودتون هم شک کنید اگر بخوان. اگر به ...

اخ اخ دقیقا خوب بلدن چی بگن که طرف از خودش متنفر بشه 

یه کاری میکنن دختر از خودش بدش بیاد با خودش بگه  من که انقدر بدم پس این پسر خیلی خوبه که با من مونده و همین میشه که وابسته شم میشن تازه 

دوستان  هر پسری کوچکترین بی احترامی کرد بهتون قبله ازدواج سریع کات کنید

اخ اخ دقیقا خوب بلدن چی بگن که طرف از خودش متنفر بشه  یه کاری میکنن دختر از خودش بدش بیاد بعد ...

حالا الان می‌دونم چندین نفر که دارن میخونن با خودشون میگن نه بابا مال من فرق می‌کنه و فلان ولی نمیدونن خیلی از پسرهایی که احساس کمبود تو زندگیشون دارن دقیقا با بازی با روح و روان شما میل به قدرتشون رو تسکین میدن. هر چه قدر هم کم سن تر باشن این مسئله توشون بیشتره.

حالا الان می‌دونم چندین نفر که دارن میخونن با خودشون میگن نه بابا مال من فرق می‌کنه و فلان ولی نمیدو ...

اره موافقم 

ولی با اون قسمت که گفتین هر چی سنشون کمتر باشه مخالفم  اتفاقا بزرگتراش بهتر بلدن این بازیو

اره موافقم  ولی با اون قسمت که گفتین هر چی سنشون کمتر باشه مخالفم  اتفاقا بزرگتراش بهتر ب ...

اون بزرگترایشونن که از زندگی جا موندن. اونجا خودشون رو تخلیه می‌کنن.

و گرنه هر چی مرد تر میشن دیگه خیلی از اون پسربچه های سمی که بودن فاصله میگیرن.

2740