2733
2739

1000تا سوره کوثر مهمونم میکنید؟؟ توروخدا دعام کنید دعا کنید خدا به من و بچه‌هام نگاه کنه زندگی مو سر و سامون بده بخدا خیییییلی درمونده ام😞😞😭😭😭💔💔💔

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بچه ها دعای خیر در حق همدیگه خیلی مستجاب میشه خودم خیلی تجربه کردم بیاید امشب در حق همدیگه دعا کنیم

من روش آیت الله فاطمی نیا که سوره واقعه و توحید و ۷ یاالله هست رو می‌خوام بخونم هر کس خواست لایک کنه یا اسمشو با نیتش بگه تا براش دعا کنم عوضش شما هم اول برای سلامتی صاحب الزمان سلامتی و خوشبختی و عاقبت بخیری من و خانوادم قبولیم تو آزمون و افزایش رزق داداشم دعا کنه ممنونش میشم 

الهی که هر کی دعام کرد تن خودش و عزیزاش سالم و سلامت عاقبت بخیر دنیا و آخرت -خوشبخت و دل خوش و باآبرو و عزیز زندگی کنه - خواسته دلش با حکمت خدا یکی بشه و خدا اون و عزیزاشو از همه بدی ها حفظ کنه

الهی و ربی من لی غیرک .... لطفاً برای گشایش تو زندگیم یه صلوات بفرست و تو نماز شب‌هاتون دعام کنید خدا گره از کارت باز کنه بحق فاطمه زهرا س
2731
2740
بچه ها دعای خیر در حق همدیگه خیلی مستجاب میشه خودم خیلی تجربه کردم بیاید امشب در حق همدیگه دعا کنیم ...

من به نیت تون سوره قدر میخونم عزیزم انشالله حاجت روا بشی 🙏❤️

2706