2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

نمیدانم 

اطلاعی ندارم

هرجا هستی خوش باش... میدانم نیامده بودی که بمانی......چند روزی گذرت افتاد به سرنوشت من..........منم از روی عجله عاشقت شدم...... چه می‌دانستم اینجوری میشود.........قرار بود همدرد هم باشیم نه درد هم .......قرار بود یکدیگر را درک کنیم نه ترک.......قرار بود برای آرزو های همدیگر ریشه باشیم نه تیشه.......... لعنت به تمام قرار هایی که بود اما نبود.......🥺😔🥺😔ای ممنوعه ترین پنهان من......دلم به وسعت تمام نبودن هایت برایت تنگ شده...... تو قشنگ ترین اشتباه زندگی من بودی...... با تو به قعر جهنم سقوط کردم ......ولی.....ولی کاش یه بار دیگه فرصت بودن کنارت رو داشته باشم ..... با تو جهنم هم قشنگه ....... تقدیم به عشق ممنوعه ام ۱۱۵۹رزآبی۷مهر

بعضی برای رل زدن 

بعضی تفریح و گذراندن وقت

بعضی یادگیری 

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
2740
من فکر نکردم ، صادقانه گفتم

این همه سایت برای سرگرمی چرا اینجا ؟

شما برین ددی سایت  اینجا سایت بارداریه برای خانماس نه شما 

برادر حالا که صادقانه گفتی اینجا چه جذابیتی واسه شمامردا داره آخه😐؟

من شبیه دلقکی که تنهاییاش پر از گریه ست...
این همه سایت برای سرگرمی چرا اینجا ؟ شما برین ددی سایت  اینجا سایت بارداریه برای خانماس نه شما ...

من از ۹۹ اینجام ، اکانتای مختلفی داشتم

اینجا برام راحت تره

ددی سایت و طرفداری هم اکانت دارم ولی اینجا انگار آدم راحت تره

🔴🔴 کاربر آقا 🔴🔴