2733
2739
عنوان

یکی بیاددد جوابمو بدهههه🥲

70 بازدید | 8 پست

سلام دوستاننن

من قرص جلوگیریمو فقط دیشب نخوردم یعنی پریشب قطع کردم و الان لکه های خون دیدم و پریود شدمممم

چرااا فقط با یک شب مصرف نکردن پریود شدممم؟؟برای شماهم اتفاق افتاده؟؟

من این هفته هر شب دمنوش رازیانه مصرف کردم و امروز هم خییییلی پیاده روی کردم میتونه به این دلیل باشه که انقدر زود پریود شدم؟؟

اره خب 

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
جدی؟؟شنیدم خوبه کههه واسه تنبلی تخمدان

وایی همچین اشتباهی نکن منم قبلا زیاد میخوردم پوستمم عالی شده بود ولی دیگه رهاش کردم.

برا تنبلی تخمدان باید ورزش کنی ، رحم ات گرم نگه داری دمنوش بابونه و اینا بخوری خوبه ...... یه سری دارو های گیاهی هم هست ذخیره تخمدان میبره بالا داخل سایت برگ بهشتی موجود داره 

دارو برا کیست هم داره رفیق خودم در عرض ۳ هفته کیستش درمان کرد. ( من نمیدونستم کیست میاره رازیانه برا همین قبلا بهش گفته بودم رازیانه بخوره اونم چون سبزع بود خورد و سفید شد ولی در عوض اینجوری شد.....)

هنوز تو شکم که چجوری انقدر سریع پریود شدم

من برای کیستم استفاده میکردم ی شب ک نمیخوردم سریع فرداش پریود میشدم 

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
2738
وایی همچین اشتباهی نکن منم قبلا زیاد میخوردم پوستمم عالی شده بود ولی دیگه رهاش کردم. برا تنبلی تخمد ...

آخه گفتن چهل شب دمنوش رازیانه بخورم پریودم منظم میشه نمیدونستمممم ممنون که گفتیننن