2733
2734

مم فقط یه رابطه خوب از خدا میخواستم

نشد ..

الان چقد ادم خوشبخت تو سایت میبینم ک با عشقشون رابطشون خوبه 

خوشبحالتون واقعا

دروغه واقعا بیشتر روابط الان ریدنیه

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

اره آرزو داشتم یکی عاشقم شه

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
همه چیزای مجازی واقعی نیست که عزیز دلم؛)) به خدا اعتماد داشته باش بالاخره اون روزم برای شما میرسه✨

والا نمیدونم 

هروقت میخام دعا کنم کلمه صبر میاد جلو چشم 

منم ک تازه شکست عاطفی خوردم 

روح و روانم داغونه

2738
:/اونایی ک میشناسیم چی 

آواز دهل از دور خوشه 

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
والا نمیدونم  هروقت میخام دعا کنم کلمه صبر میاد جلو چشم  منم ک تازه شکست عاطفی خوردم&nbs ...

لعنتی این کلمه خیلی بدههه ولی خب مجبوریم مخصوصا شما که الان میگی شکست عاطفی خوردی بهتره بیخیال رابطه شی چون ممکنه برای ترمیم زخمای اون شکست وارد رابطه با آدم نادرستی بشی و بیشتر تو این شکست فرو بری

🇦🇪🇲🇦🇺🇸