2737
2734

من هنوزم باورم نمیشه فک کن امروز اومد باهم امتحان عربی دادیم و حالش خیلی خوب بود فردا خبر فوتشو اوردن همگی رفتیم تشییع اون خانومه ک قرار بود غسل بده گفته بود کاشت ناخن داره غسلش نمیفته و باید یجوری ناخونا برداشته بشه چقدر گریه کردیم بیچاره مامانش التماس میکرد ک نکنن چون گفتن شاید ناخوناش به خون بیفته گوش نکردن

کلا الان کادو ک دوس پسرش اورده بود پیش منه دلم نمیاد بندازم دور امروز از کمد دراوردم چون حس خوبی ندارم وقتی اونارو نگه داشتم برسونم دست مامانش یا دوسپسرش؟چوم انگار حقیه ک مونده گرردنم

سلامممم من سارام😁۱۸ سالمه و متاهلم❤️🥲منتظر کوچولویی هستم ک خدا به مامان و بابام داده🥳💚
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

بده دوست پسرش

اخر ناخن هاشون کندن؟؟؟

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن

چطورفوت کرد

هرچ تبر زدی مرا.زخم نشد.جوانه شد.ی دختر سختی کشیده ک از دل بیماری و‌مشکلات بیرون اومده..ودر حال‌جنگیدنه..چیزی‌ک‌تورو نمیکشه.قویت میکنه.ناامید نباش.و‌پایین سن ۲۰ اصلا دوست نشو ک‌همش ضربه میخوری.

خدابیامرزتش

ی سوال پیش اومد اونکه مردع چجوری خون میاد دیگ؟

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
2740

دوست منم فوت کرد دوسال پیش پسر بود البته ولی رفیق بودیم از بچگی هم بازی بودیم یه روز قبلش از مدرسه میومدم اتفاقا اونم اونروز از طرف خونه ما رد شد اخرین باری بود که دیدیمش شبش تصادف کرد🙂

خدابیامرزتش ی سوال پیش اومد اونکه مردع چجوری خون میاد دیگ؟

درسته مرده گردش خون قطع میشه ولی خب همون خونی ک مونده توبدن میزنه بیرون

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن
2706