2737
2739
عنوان

شوهرم رفت

630 بازدید | 22 پست

خودش گفت بریم باغ ، اومدیم باغمون

داداشش زنگ زد بهش ما اومدیم نزدیک باغ بیا بیرون، رفت با داداشش بیرون، بعد از یک ساعت اومد که ناهار خورد، حالا هم پاشد رفت ، گفت من اینجا حوصله م سر میره 

منم تنها موندم و همه میگن کو شوهرت 

حالم ازشون بهم میخوره، نمی‌فهمن ما یه خانواده ایم و می‌خوایم پیش هم باشیم 

چرا من به این شوهر کردم، چراااااااااااااااااا

خدایا جونمو بگیر راحتم کن 

از آدمی که مسئولیت پذیر نباشه بدم میاد واقعا  یعنی چی اصلا. زن گرفتی باید پیش زنت باشی 🚶‍♀️تو ...

خداوکیلی خودش گفت بریم باغ پدرت 

الان من چکار کنم؟ برادرش به راحتی می‌تونه برنامه مونو عوض کنه ، می‌تونه جدامون کنه 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
شوهر منم تنهایی رفته با خانوادش نمیدونم کجا رفته

بعدشما ناراحت نیستی؟اعصابت خورد نمیشه؟دعوا درس نمیکنی؟نکنه من غیر عادیم🤔

1401/0۸/15 بدترین تاریخه برام تاریخی بود که قراربود انتقالم مثبت بشه باخودم گفتم مردادماهی میشه وای چقدرذوقشوکردم خابشودیدم بغلش کردم بوش کردم بوسیدمش وای چه حس شیرینی حتی خابشم شیرینه نشدکه بشه فقط چندساعت تو ایستگاه اتوبوس نشستم برای تنهایی و دل ناامیدم گریه کردم و برای همیشه پرونده بچه دار شدنم رو بوسیدم گذاشتم کنار منکه حسرت بدل موندم ولی انشاا... هیچکدوم از شماهایی که دارید آی وی اف میکنید ناامید از آزمایشگاه نیایید بیرون🙏🙏

خودت شوهرتون خاسته ک بره ،کسی زورش نکرده ک 

از خودش اراده ندارع ک بگه ن نمیام امروز با خانمم هستم 

مام ک فعلا شوهر خابه

مادرشوهر هم ک مقعد جاری و برادرشوعر رو میلیسه 

کلا از عید و سیزده و اینا بدم میاد 

2740

عزیزم اشکالی نداره که اونم ادمه دوست داره پیش خانوادش باشه مثل شما که دوست دارید پیش خانوادتون باشید

صبح با شما بوده عصرم یه سر رفته با خانوادش اونم ادمه وبه خانوادش تعلق خاطر داره باز خوبه مجبورتون نمی کنه که شماهم برید وتحمل کنید

سخت نگیر دوست من وتعطیلات رو به کام خودت وشوهرت تلخ نکن شماهم با خانوادت خوش باش

بزرگترین نیرنگ دنیا ان است که اختیار زندگی از دستمان خارج شده واز ان پس سرنوشت حاکم بر زندگی شود
خودت شوهرتون خاسته ک بره ،کسی زورش نکرده ک  از خودش اراده ندارع ک بگه ن نمیام امروز با خانمم ه ...

منم از ۱۳ به در خوشم نمیاد همه جا شلوغه

🍂🍁خیابان پاییز،کوچه آذر،پلاک۲۵🍂🍁
منم برام مهم نیست

جدی میگی؟من باشم قهر میکنم گاش میتونستم مثل شما باشم ما دیشب دعوامون شد سر یه چیز مسخره بعد اون دعوارو شروع میکنه من جیغ و داد میکنم چون زور میگه و نمیتونم بهش ثابت کنم همه چیز باید وفق مرادش باشه عین باباشه باعث شده مامانش افسردگی شدید بگیره الان از دیشبه کم محلی میکنه و یه کلمه حرف نمیزنه وای با رفتاراش دوباره دعوا راه میندازه و آدمو دیوانه میکنه من چرا نمیتونم بیخیال باشم

1401/0۸/15 بدترین تاریخه برام تاریخی بود که قراربود انتقالم مثبت بشه باخودم گفتم مردادماهی میشه وای چقدرذوقشوکردم خابشودیدم بغلش کردم بوش کردم بوسیدمش وای چه حس شیرینی حتی خابشم شیرینه نشدکه بشه فقط چندساعت تو ایستگاه اتوبوس نشستم برای تنهایی و دل ناامیدم گریه کردم و برای همیشه پرونده بچه دار شدنم رو بوسیدم گذاشتم کنار منکه حسرت بدل موندم ولی انشاا... هیچکدوم از شماهایی که دارید آی وی اف میکنید ناامید از آزمایشگاه نیایید بیرون🙏🙏
جدی میگی؟من باشم قهر میکنم گاش میتونستم مثل شما باشم ما دیشب دعوامون شد سر یه چیز مسخره بعد اون دعوا ...

اهمیت نده اینطور که باید همیشه در حال دعوا باشی

🍂🍁خیابان پاییز،کوچه آذر،پلاک۲۵🍂🍁
منم از ۱۳ به در خوشم نمیاد همه جا شلوغه

متاسفانه یا خوشبختانه ما جاش رو داریم 

ولی کلا بدم میاد هم از عید هم ۱۳😑😑

اصلا عید تمام برنامه هام رو ریخته بهم 

درهفته ۶روز میرفتم ورزش،از ۲۰اسفند تعطیل شد 

گند بزنن ب عید 

چیه خدایی یکماه تعطیل میکنن 

همون پنج روز بسه دیگه 

مردم ا قبل عید و بعد عید تعطیل میکنن سر خود

2706