2737
2739

نظرتون چیه؟ 

برا پس انداز چی خوبه؟ طلا نو، طلا دست دوم، سکه گرمی، پارسیان، شمش و یا.... 

پولمم کمه زیر 10. فک نکنم اصن بشه باهاش کاری کرد 🤦🏻‍♀️

طلا دست دو برای طولانی مدت نکهداری

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مهرماه بخاطر انتخابات ریاست جمهوری امریکا گرون میشع

کاش همه چیز به وقتش یرات اتفاق بیافته،همون موقع ک ذوقشو داری!وگرنه گذر زمان همه چیزو برات بی رنگ میکنه.خدایا کمک کن تا وقتی ذوقشو داریم به آرزوهامون برسیم 🩷🌱🤌

چرا یه زنجیر خیلی نازک یا گوشواره ظریف میشه نو برای دست دوم هم شاید یه چیز قشنگ گیرت اومد 

کاربری سوممه جدید نیستم برای سال ۹۸                         خدای عرضه اینو بهم بده که برای هدفم بجنگم و بهش بالاخره برسم 🙏
مهرماه بخاطر انتخابات ریاست جمهوری امریکا گرون میشع

کی ارزونه بخریم؟

🤍اگر مشاور کنکور تجربی با وجدان و با هزینه ی دلخواه میخواید بهم درخواست بدین یه خانومی نذر کرده خدا جانم چقدر شرمنده ام که ما تو رو فقط بخاطر خواسته هامون میخوایم و وقتی به خواستمون رسیدیم فراموشت میکنیم /علاقه مند به گویندگی .دانشجوی حقوق
2740

عزیزم‌ بستگان من طلا فروشه ، طلای دست دوم یا طلا نو نخر ، چون بعد فروش اجرت داره و بازم بعنوان طلای دست دوم ازت میخرن و حسابی از ارزشش میفته .

فقط سکه خوبه یا شمش ( که شمش بنظرم پولت بیشتر باشه خیلی بهتره ) بهترین گزینه سکه هست .

من همیشه حتی ۱ تومن یا ۸۰۰ تومنم جمع کنم سریع سکه میخرم ، چون روز به روز از ارزش پولمون کم میشه و طلا گرون  زیاد نمیصرفه پول بخوای جمع کنی و جیرینگی بخری یهو ...

تا پول دستت اومد سریع سکه کن ‌.

برادرای من با همین سکه جمع کردن تونستن خونه بخرن یکی .

کی ارزونه بخریم؟

طلا طولانی مدت سود میده میتونی الان بخری برا چندسال دیگه 

کاش همه چیز به وقتش یرات اتفاق بیافته،همون موقع ک ذوقشو داری!وگرنه گذر زمان همه چیزو برات بی رنگ میکنه.خدایا کمک کن تا وقتی ذوقشو داریم به آرزوهامون برسیم 🩷🌱🤌
2706