2737
2734

الان سه روزه هیچ قطره خونی ندیدم فقط وقتی دستمال میزارم خودمو خشک کنم هاله قهوه ای می بینم سه روزه روزه نگرفتم الکی نمی‌دونم چیکار کنم هر شبم نوشیدنی گرم زعفران و دارچین میخورم تاثیر نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
عزیزم این حیض نیست. استحاضه هست و باید تا وقتی که حیض شروع نشده روزتو بگیری و نماز بخونی قبل نماز ل ...

من همیشه قبل از دوره ماهانم لکه بینی دارم اما این دفعه طول کشید باید سیزدهم ماه میشدم ولی دهم لکه بینی گرفتم حالا یعنی برم حموم غسل کنم روزه بگیرم ؟

من همیشه قبل از دوره ماهانم لکه بینی دارم اما این دفعه طول کشید باید سیزدهم ماه میشدم ولی دهم لکه بی ...

ببین اینترنت بزن آداب استحاضه. هیلی ها قبل پریودی استحاضه دارن. اگر کم‌باشه نیاز به غسل نداره. اینتزنت سرچ کن کامل میاره

ببین اینترنت بزن آداب استحاضه. هیلی ها قبل پریودی استحاضه دارن. اگر کم‌باشه نیاز به غسل نداره. اینتز ...

آخه من شنیده بودم استحاضه بعد از پریودی ایجاد میشه من از پریودی قبلیم بیست روز میگذره حالا دوباره میزنم چشم 

آخه من شنیده بودم استحاضه بعد از پریودی ایجاد میشه من از پریودی قبلیم بیست روز میگذره حالا دوباره می ...

من خودم خیلی وقتا این مشکل داشتم روزه میگرفتم. قبلش پرسیده بودم بهم اینجوری گفته بودن

2740
عزیزم اول سوال کن یا توی نت سرچ‌بزن. تا مطمئن بشی

تو نت زدم تعریف مشخصی نداره نوشته در صورت استحاضه میشه روزه گرفت ولی باید برای نماز غسل کنی بعد من لکه بینی اصلا لباسمو کثیف نمی کنه احتمال میدم حیض باشه چون خون نیست قهوه این 

تو نت زدم تعریف مشخصی نداره نوشته در صورت استحاضه میشه روزه گرفت ولی باید برای نماز غسل کنی بعد من ل ...

توی نت بزن مرکز سوالات دینی

یه شماره تماس میاره

زنگ بزن تلفنی بپرس

بگو میخوام از کارشناس خانم سووال کنم