2733
2739

مخصوصااوناکه غرق مشکلاتن هی بگی کفرنگو خدابزرگه درست میشه بعدچندسال خداتورو اون حال قراربده بگه بفرماحق نداشتی بگی کفرنگوبایدمیگفتی حق باتوعه

تو شب قدر خیلی یادت بودم

نام کاربریت یادم نبود تگت کنم

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

با کسایی دوست بشید که وایب مثبت دارنن‌،حالا میخواد هم جنس یا مخالف باشه 

اینجوری اونا حال خوبشون هم به تو هدیه میدن بعد چند وقت میبینی چقد حالت خوبه،من یه دوستی داشتم آدم خوبی بود(هم جنس)ولی وحشتناک وایب بد داشت سر منم اثر گذاشته بود دیگه باهاش زیاد صحبت نکردم اگ هم کنم درحد چند کلمه 

الان بهترم

من اگه شک کردنام‌ تبدیل به واقعیت نمیشد،هیچ وقت آدم شکاکی نمیشدم...! لطفا برام دعا کنید قبول شم دانشگاه دولتی شهر خودمون شرمنده مامانم نشم خیلی بهم چشم و امید داره :)
2742
مرسی عزیزم واقعا غرق شدم برام دعاکن

بنده روسیاهم ولی چشم

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔