2752
2739
عنوان

خواستگاری دختر از پسر، انجام بدم؟؟

1162 بازدید | 92 پست

اول بگم که این آقا پسر از فامیلای خیلی دورمون هستن که ارتباط خانوادگی نداریم. دوسال پیش اومدن خواستگاریم و چون من اصلا قصد ازدواج نداشتم رد کردم. پدرم خیلی از ایشون تعریف میکردن و مدتی از دستم دلخور بودت که چرا قبول نکردم. 

حالا پدرم ۵۰ روزه که فوت کرده. از طرفی میخوام ایشونو به خواستشون که ازدواجم با این آقا بود برسونم، از طرفی میخوام حال خودمو بهتر کنم.

تحمل داغ پدر بتنهایی واقعا سخته. تحمل این داغ اونم تنهایی توی قدو قواره من نیست. روزی نیست که به مردن خودم و رفتن پیش پدرم فکر نکنم.

بنظرتون کار درستیه توی اینستا بهشون پیام بدم که باهم آشنا بشیم؟ 

ضمن اینکه ایشون و مادرشون در تمام مراسمات پدرم حضور داشتن. 

ترخدا نمک به زخمم نپاشید. اگر مخالفید با زبان خوش بهم بگید. ممنونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اصلا این کارو نکن

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     

حدااقل میذاشتی یه سه ماه بگذره خب

فقط 25 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢

اصلا اینکااااااار نکن بگو یه نفر واسطه بشه و نگه شما فرستادینش ، بحث بکشه وسط و ببینه اونا میان یا نه برای خواستگاری ؟ 

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
2740

اول بزار یکم بیشتر از فوت پدرتون بگذره وجه ی خوبی نداره تر برابر ایشون

بعدش توی اینستا سعی کن حرکت بزنی. استوری هاشو ریپلای کنی 

خودت استوری بزار و از این کارها 

ولی ب هبچ عنوان مستقیم پیشنهاد نده

اصلا اینکااااااار نکن بگو یه نفر واسطه بشه و نگه شما فرستادینش ، بحث بکشه وسط و ببینه اونا میان یا ن ...

ببینید فامیلای ما متاسفانه یک کلاغ چهل کلاغ میکنن و اصلا نمیتونن واسطه خوبی باشن. بدتر پشت سرم حرف درمیارن. وگرنه خودمم به این موضوع فکر کردم

ببینید فامیلای ما متاسفانه یک کلاغ چهل کلاغ میکنن و اصلا نمیتونن واسطه خوبی باشن. بدتر پشت سرم حرف د ...

چه شرایط سختیه من خودم پیش قدم شدم و خیلیییی پشیمون شدم میترسم مورد خوب از دست بدی 

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
همدیگه رو دنبال نمی کنیما، خیلی اتفاقی پیجشونو پیدا کردم. چی بگم بهشون؟

پیجش باز اگه دنبالشون داشتی میشد مثلا استوری چیزی ریپلای کنی و بگی ممنون که تو مراسم شرکت کردین و ایشالا غم نصیبتون نشه و از این حرفا 

ولی الان نه به نظرم بهش درخواست بدین فالو کنید همو فعلا تا زمینه برای باز کردن سر صحبت باز شه

دارای گواهینامه رانندگی . دارای یک عدد پراید😂😂😂😂
اصلا اینکااااااار نکن بگو یه نفر واسطه بشه و نگه شما فرستادینش ، بحث بکشه وسط و ببینه اونا میان یا ن ...

ببینید فامیلای ما متاسفانه یک کلاغ چهل کلاغ میکنن و اصلا نمیتونن واسطه خوبی باشن. بدتر پشت سرم حرف درمیارن. وگرنه خودمم به این موضوع فکر کردم