2737
2734

چرا اینجورین . من خیلی بدم میاد . همین که وارد مغازه میشی پشت سرت میان .میچسبن بهت ‌. انگار دزدی . با اینکه به همه لباس ها دزدگیر زدن دیگه این کارو چرا میکنن. چند بار گفتم خودم میبینم ولی بازم میان دنبالم قدم ب قدم هم میان. تا یه کلمه ب کناریم میگم اینا جواب میدن . اصلا نمیزارن با کناریت حرف بزنی . دیگه هر مغازه ای برم همین که بیفته دنبالم سریع از مغازه میزنم بیرون. شمام اینجورین یا فقط من بدم میاد؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

از این بع بعد یه جوری سر تا پاشو نگاه میندازم که خودش بره😑🙄

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
2738

میخواستم مانتو بخرم هر مغازه ای میرفتم چند تا از این فروشنده ها که بین لباس ها میچرخن. همینجوری قدم ب قدم پشت سرم  میومدن . میچسبن ب ادم .خیلی بدم میاد

واقعا رو اعصابن

منم چندبار برام پیش اومده دارم لباسارو نگاه میکنم هی میان میگن کمک نمیخواین؟ چه مدلی مد نظرتونه، خب خودم زبون دارم اگه سوال داشته باشم میپرسم تو چی میگی این وسط 😒

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
2706