2737
2734
عنوان

از شب ادراری بچه هام خسته شدم

83 بازدید | 9 پست

۳ ساله و ۶ ساله ان

هر شب دوبار جیش میکنند

آخه سابقه ارثی هم نداریم نمیدونم چرا اینجورین

ی بار بیدار میشم ببرمشون دستشویی اما بازم جیش می‌کنند

من نمیتونم دوبار هر شب بیدار شم یعنی مغزم نمیکشه

هر چی روغن بگید زدم نمیشه که نمیشه انگار عادت کردن 

اون سه ساله طبیعیه هنوز ولی شش ساله رو ببر چکاپ کنن دستگاه ادراریش مشکل نداشته باشه بعد ببرش مشاور یا بازی درمان 

بالاخره کم کم درست میشه منم با همین مشکل دارم میگذرونم مطمئنم به زودی برطرف میشه

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2738

پسر من نزدیک چهار سالشه اینطوریه

من دوسال و سه ماهگی پسرمو از پوشک گرفتم خییییییلی آسون. خودش خییییییلی راحت یاد گرفت.

ولی شب ها دستشویی می‌کنه. پوشش میکنم اننننقدر می‌کنه از پوشک هم بیرون میزنه تشک رو ور میگیره.

دقت کردم گااااهی که نمیکنه، اینطوریه که اولا هوای خونه گرم باشه، سردش نشه. چون لباس گرم نمیپوشه پتو هم رو خودش نگه نمیداره. ولی سردش میشه. چون اگر هی پتو بندازم روش، جیش نمیکنه یا کمتر می‌کنه.

دوما شب مایعات کم خورده باشه. اگرم آب بخوره، از اذان مغرب به بعد چایی و دلستر و دوغ و شیر نخورده باشه.

سوما کلا سردیجات نخوره. مثلاً خیار پرتقال پنیر در طول روز نخورده باشه.