2737
2739
عنوان

دلم عاشق شدنی میخوادکه...

223 بازدید | 15 پست

مغزم از کار بیفته اخه چرا من اینقد همچی رومنطقی مبینم🥲💔یعنی همشه عقلم دلمو حریفه بابا شاید راه دل درست تر باشه

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات بفرستم:)🤍              دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵

حالا باز خوبه تو عقلت دلتو حریفه

منکه انگار دل ندارم از بس هیچکی ب چشمم نمیاد  

فقط یه بیت.... اونم اینکه.. شده از درد بخندی که نبارد چشمت!...باورت میشه که من، در این خنده ی پر غصه مهارت دارم؟! ... :/
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

الان دل من میگه به اون پسر دروغگو که دورش پره دختره ولی بامزه ست پیام بده بهش بگو چقدر توی عکسی که جدیدا گذاشته شبیه کلاه قرمزی شده و چقدر من دوسش دارم ... ولی منطق میگه اون بهت دروغ گفته و بهش پیام نده فراموشش کن

چه دو راهی مسخره ای

همونی که خیلی نایسه هستم😌
2728
الان دل من میگه به اون پسر دروغگو که دورش پره دختره ولی بامزه ست پیام بده بهش بگو چقدر توی عکسی که ج ...

بازم عقلت به قلبت برتری داره 

من میگم از اونا که عقلتو از دست بدی چشات کورشه🥲😅

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات بفرستم:)🤍              دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵
2738
چی شد تاپیک تعطیل شد یا خودت حرف کردی ؟ 

دستم خورد حذف شد😐💔

نمیدونم دوباره بنویسمش یانه

با دست که نمیخوره حذف بشه  تاپیکش خوب بود  پربازدید امشب میشد  تازه توش همه چی رو ...

خب زدمش دوباره 

چرا زدم رو سه نقطه هول شدم🥲😅

2706