2733
2739

دست خودم نیست ولی هرروقت میبینمشون اعصابم خراب میشه

مادرشوهرم در کل خوبه هه ولی اگه دختراش یادش بدن خیلی بدمیشه

امروز خواهرشوهربزرگم داشت پیش من یادش میدلد که اره قردا برو خونه امیر(برادرشوهربزرگم)بگو واسه جی میری توباغ پدرشوهرت کارمیکتی😐😐خب به شماچه

الان درباره ماهم همینکارو میکنن دیگه

یا مثلا یکی بره مسافرت غیر مکان های مذهبی کلی حرف میزنن پشت سرش که چرا نرفته قم یا مشهد یا کربلا

🤐خییلی رومخن

امشبم اونجایودیم یعنی اعصابموخراب کردن تااومدم دعواکردم باهمسرم دست خودم نیست😭همسرمم طرف اونانیستا ولی خب

ادامه...

دعای خیرچیه؟😑من هردعایی میکنم خدامیگه خیر،این دعای خیره😂😁😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مادرشوهرم چندوقت میش به پسراش گفت همتون نیاین خونمون یجا.دخترا یه وقت بیان پسرا یه وقت دیگه

اون روزی که واسه پسراگذاشته خونه نیست هیچ وقت دیگه امروز همسرم عصبی شد زنگ زد گفت واسه وعده غذاکه نمیایم میومدیم خودتوتو ببینیم که خونه نیستین ولی اگه کاری پیش بیه  زودی میاین که اخ بیاین وفلان اونم گفته اخه دخترام دعوتم میکنن میرم اونجا

منم باهمسرم دعوام سد نبگم چراخورد کردی خودتو

2740

همیشه خودت و شوهرت سعی کنین حدی رو توی ارتباطتون حفظ کنین تا زیاد تکی زندگیتون دخالت نکنن

جدای از این فکرتو با این چیزا به هم نریز. نذار روی ارتباطتان تاثیر منفی داشته باشه

خوب بگن،اونا درمورد برادر و پسر خودشون حرف میزنن،چرا شما ناراحت میشی؟قرار نیست آدم پسرش رو داماد کرد ...

اخه ینکه یکی بافامیل زنش خوشحاله اینا ناراحتن

متدرشوهرم چندوقت میش به پسراش گفت همتون نیاین خونمون یجا.دخترا یه وقت بیان پسرا یه وقت دیگه اون ردز ...

چه خرد کردنی؟ناراحت شده،دلیل ناراحتی شو گفته،خوب شاید شما هم مثل عروس ما هیچ وقت مادر شوهرت رو دعوت نمیکنی که اینجوری خواسته غیر مستقیم بگه توقع داره شما هم دعوتش کنید 

2706