2737
2739
عنوان

شما چطور کسیو ــــ 😂

93 بازدید | 9 پست

جر میدین؟

روشتون چطوره 😂قوی ترین خاطره تونو از جر دادن کسی بگید 😂 

نیاید بگید با قیچی 😊

❤️بَشِه ی خوب سایت ❤  /// بعد از سه سال با کاربری جدید برگشتم ✨️  چیزی که دوسدارم اینجا بگم اینه که اگه فرزند داری و بلوغو شعور فرزندآوری رو هم داشتی ؛ بهش قضاوت نکردن و سرش تو کار و زندگی خودش بودنو یا بده ؛ جامعه ی ما بشدت به این فرهنگ نیاز داره ؛ به اندازه خودت تاثیر خوبتو بزار  ...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

هم اعصابم ضعیفه 

هم اینکه قاطی کنم کلا بهم میریزم همه چیو

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2728
با موفقیت اام خداییش.... 

پس روشت سوزوندن طرف بوده 😁

❤️بَشِه ی خوب سایت ❤  /// بعد از سه سال با کاربری جدید برگشتم ✨️  چیزی که دوسدارم اینجا بگم اینه که اگه فرزند داری و بلوغو شعور فرزندآوری رو هم داشتی ؛ بهش قضاوت نکردن و سرش تو کار و زندگی خودش بودنو یا بده ؛ جامعه ی ما بشدت به این فرهنگ نیاز داره ؛ به اندازه خودت تاثیر خوبتو بزار  ...

هیچ چشمامو بستم رو کل اتفاقات هرچی کلمه ب ذهنم اومد گفتم شستم پهن کردمش 

تعلیق...     فقط شهریار که میگه:آزرده دل از کوی تو رفتیم و نگفتی ..کی بود؟ کجا رفت؟..چرا بود و چرا نیست..

من اهل دعوا و بحث نیستم و خیلی آرومم ولی امان از وقتی که شروع کنم و عصبی بشم...

یبار راهنمایی بودیم یه اکیپ شیش نفره تو کلاس داشتیم همه مدرسه رو عاصی کرده بودن 

به دوستم حرف زده بودن و دوستم ناراحت شده بود 

کاری کردم هر شیش نفرشون با گریه از کلاس رفتن بیرون😂

هرچند رفتم پیش مدیر و بازخواست شدم ولی ارزششو داشت

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
2738
من اهل دعوا و بحث نیستم و خیلی آرومم ولی امان از وقتی که شروع کنم و عصبی بشم... یبار راهنمایی بودیم ...

چیکار کردی خب 😂😂😂