2737
2734
عنوان

چ سیاستی بعد از تاهل یاد گرفتین؟

253 بازدید | 22 پست

ک قبلش خام بودین نمیدونستین؟؟ 

❤️بَشِه ی خوب سایت ❤  /// بعد از سه سال با کاربری جدید برگشتم ✨️  چیزی که دوسدارم اینجا بگم اینه که اگه فرزند داری و بلوغو شعور فرزندآوری رو هم داشتی ؛ بهش قضاوت نکردن و سرش تو کار و زندگی خودش بودنو یا بده ؛ جامعه ی ما بشدت به این فرهنگ نیاز داره ؛ به اندازه خودت تاثیر خوبتو بزار  ...

با خانواده شوهر زیادی صمیمی ‌‌و‌گرم‌نشیم هرچقدر هم ک خوب باشن!

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
همه رو همونجایی که لازمه جرشون بدم اونم از پهنا . نیام خونه و خودخوری کنم 

جر دادن یعنی چی 

با چ رفتارایی 

❤️بَشِه ی خوب سایت ❤  /// بعد از سه سال با کاربری جدید برگشتم ✨️  چیزی که دوسدارم اینجا بگم اینه که اگه فرزند داری و بلوغو شعور فرزندآوری رو هم داشتی ؛ بهش قضاوت نکردن و سرش تو کار و زندگی خودش بودنو یا بده ؛ جامعه ی ما بشدت به این فرهنگ نیاز داره ؛ به اندازه خودت تاثیر خوبتو بزار  ...
همه رو همونجایی که لازمه جرشون بدم اونم از پهنا . نیام خونه و خودخوری کنم 

وای متخصر مفید🤣

خدا جونم،من به معجزه تو اعتماد دارما:)❤️میشه همیشه نگاه قشنگت رو زندگیمون باشه 🥰میدونم که همیشه هوای این بنده حقیرت رو داری!🥲                                                                          
2738

یعنی سلیطه تر بیشتر میخانت و ازت حساب میبرن😂

خدا جونم،من به معجزه تو اعتماد دارما:)❤️میشه همیشه نگاه قشنگت رو زندگیمون باشه 🥰میدونم که همیشه هوای این بنده حقیرت رو داری!🥲                                                                          

هر نخورومی یه بخورومی داره

اصطلاحا تو خرج کنی یکی دیگ هس بجای تو حق تو خرج کنه

مادر شوهر و خواهر شوهر جایگاهشون مشخصه حتی اگه ب لطافت گل هم باهات رفتار کردن نباید باهاشون صمیمی بشی خیلی رسمی و جدی باهاشون حرف بزنی و زیاد خونشون نری سبک میشه آدم ب شوهرت یاد بدی جلو فک و فامیلاش اسمت رو خالی صدا نزنه با لفظ خانم یا جان صدات کنه ینی احترام زیاد بزارم تا بقیه هم دستشون بیاد خدت هم همینکارو جلو فک و فامیل خدتون انجام بده تا خوشش بیاد مورد دیگه اینکه از شوهر باید همیشه پول طلب کرد و باید ب خدت برسی تا تو خرج بیوفته حتی وام و قسط خونه خیلی مهمه باید خونت همیشه تروتمیز باشه 

خواهر کوچیکه آنجلینا جولی .کاربری از ۸ فروردین ۱۴۰۳ متعلق ب اینجانب می‌باشد و تا قبل از آن مربوط به من نیست. 
من میرم افق. 🙁

😂😂😂

2706