2733
2739

بابام تازه از بیمارستان مرخص شده و قلبشو آنژیو کردن دکتر تاکید کرد فعلا تا چند هفته استراحت کنه یدونه از فامیلامون زنگ‌زد ک داریم میایم عیادت صداش گرفته بود گفتم سرما خوردین؟گفت آره دو روزی میشه گفتم من شرمندتونم ولی تو این خونه جدا از بابام ک تازه از بیمارستان آوردیم یه خانوم باردار هم هست امکانش هست بعد خوب شدنش تشریف بیارین قدمتون سر چشمم اونم‌انگار ناراحت شد😬چیکار کنم به خدا سختمه 

سلامممم من سارام😁۱۸ سالمه و متاهلم❤️🥲منتظر کوچولویی هستم ک خدا به مامان و بابام داده🥳💚

حرف بدی نزدی بهترین کارروانجام دادی طرف خودش بایدبفهمه 

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

منم بودم ناراحت میشدم حرف زشتی زدی

والا پرستاری سختمه دیگه بابام ضعیف شده به نظرم رک بودن بهتر از اینه خانوادم‌مریض شه

سلامممم من سارام😁۱۸ سالمه و متاهلم❤️🥲منتظر کوچولویی هستم ک خدا به مامان و بابام داده🥳💚
2742
اهوم ممنون

خواهش

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
2738
والا پرستاری سختمه دیگه بابام ضعیف شده به نظرم رک بودن بهتر از اینه خانوادم‌مریض شه

اصلا پرستاری هیچی 

این وسط مریض بشع بنده خدا دکتر خو نیست بیمارستان ... 

میره تا بعد بیستم

نه کارت درسته ...  بهترین کارو کردی  سلامتی پدر دراولویت هست خدا حفظش کنه  مودبانه ...

ممنون

دیگه چیکار‌کنم بابام ضعیف شده بیچاره 

خوب کردی سلامتی پدرت مهم تره

منم سال قبل پدرم عمل قلب باز  کرد به فامیل خیلی راحت گفتیم دکتر گفته رفت و آمد نداشته باشید چون بدنش ضعیفه 

باور کن واسه تکیه کردن، پاهات محکمتر از شونه ی آدماست.
2706