2737
2734

میخوام با سیاست رفتار کنم ولی نمیدونم چیکار کنم یه توضیح مختصر میدم

تو مرحله اشناییتیم هردمون دانشجوییم ولی چون تعطیلاته هرکدوممون رفتیم شهر خودمون ولی ایشون روزه هستن،مشکل اینه که چون روزه میگیره تا سحری بیداره و درس میخونه و بعدش نزدیکای ۷ ۸ می‌خوابه تا ساعت ۳ ۴ اون موقعم بیدار میشه حالا کاری نداشته باشه بهم پیام میده وصحبت میکنیم حالا چرا میگم کاری نداشته باشه چون یه زمین دارن و باباش دارع ساخت و ساز میکنه توش و ممکنه بهش زنگ بزنه بره اونجا و چون سرش شلوغ میشه گوشی شو چک نمیکنه یا میزاره تو ماشین،بگذریم،با من همون اطراف ساعت ۴ و نیم ۵ صحبت میکنه هروز بعد می‌ره ساعت ۱۱ یا ۱۱ و نیم میاد تا نهایت یک صحبت میکنیم ولی چند روزه(به گفته خودش)سرش شلوغه پیام ندم ممکنه ساعت ۱۱ خودش بیاد بگه کجایی (همیشه که نه اکثرا من پیام میدم صبحا)دیگه امروز پیام دادم دیدم جواب نداد و منم دلخور شدم تا اینکه زنگ زد و عذر خواهی کرد و گفت برگرده برام جبران میکنه😑الان من پیام بدم یا وایستم خودش بیاد؟؟چیکار کنم من بعد؟میدونم مسئله زیاد مهمی نیست پیام دادم ولی میخوام ابهتم حفظ بشه و فکر نکنم همه جا دنبالش افتادم و ..🥲

البته بگم خیلی محترمه و خیلی بهم احترام میزاره و برای رابطمون تلاش میکنه کوچیکترین دلخوری پیش بیاد سریا تماس میگیره و رفع می‌کنه برای همین نمی‌خوام شبیه دختر بچه ها باشم و فهمیده میخوام رفتار کنم

کلا چه الان چه هروقت، سعی کن شروع کننده نباشی خیلی

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو نگه میداری⛔⛔
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

کلا چه الان چه هروقت، سعی کن شروع کننده نباشی خیلی

نه همیشه حواسم هست و کم رنگ میشم ولی وقتی میاد به جای اینکه متوجه رفتارش بشه میگه کجایی چرا خبرمو نگرفتی منم حرصی میشم😐😂

2728
نه همیشه حواسم هست و کم رنگ میشم ولی وقتی میاد به جای اینکه متوجه رفتارش بشه میگه کجایی چرا خبرمو نگ ...

اشکال نداره، بگو کار داشتم، سرم شلوغ بود، درس میخوندم و...نزار فک کنه همش فکرت پیش اونه

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو نگه میداری⛔⛔
2738
اینم خیلی خوبه 😍مرسی عزیزم

آخه من شوهرم هم همینطور بود زنگ نمیزد منم زنگ نمیزدم بعد خودش زنگ میزنه بهم میگه کجایی بش میگم جانم دل به دل راه داره خواستم بزنگم تو زنگ زدی 

سبحان الله وبحمده سبحان الله العظیم