2737
2734

من از دروغاش خسته شدم. خودش هم از چشمم افتاده . ازش بدم اومده . امروز بهش گفتم لطفا دیگه باهام حرف نزن هیچ وقت . 

از کوچکترین چیز ها هم نمیگذره و کلا همه چیز رو دروغ میگه . مثلا همین امروز . جایی بودیم  غذای پسرمو پختم گذاشتم تو کیف . که وقتی رسیدیم خونه سریع ناهارشو بدم. وقتی رفتم بالا شوهرم قرار شد وسیله هارو بیاره . اومد بالا گفت زیپ کیف رو نبسته بودی غذا افتاد بیرون ظرف هم شکست . درحالیکه من حواسم موقع پیاده شدن از ماشین هم ب کیف بود چون بهش گفتم حواست باشه یه وقت کیف رو سر و ته نکنی غذا بیرون بریزه . ولی اون هنین موضوع رو هم با دروغ میاد بهم میگه . نمیدونم باهاش چیکار کنم همه چیز رو دروغ میگه 

فقط ب من نه به همه دروغ میگه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

با ماشینم رفته بود بیرون باهاش نمیدونم کجا زده سپر جلو جوش خورده و رنگ کاری شده. اینه هم شکسته . امروز یه دفعه دیدم گفتم کی اینجوری شد .گفت نمیدونم . احتمالا وقتی بیرون پارک بوده یکی زده. میدونم دروع میگه وگرنه چرا بدون اینکه به من بگه برده رنگ کاری و جوش کاری ! کلا همه چیزش پنهان کاری و دروغ شده 

اره خیلییی دروغ میگه منم دیگ هیچ کدوم حرفاشو باور نمیکنم

منم کلا داره حرف میزنه همیچ ارزشی برای حرفاش قائل نیستم  . حتی به دروغ میگه مریضم ادای مریص هارو دراورده .حتی یه بار تو محل کارش خودشو انداخت پایین رفت بیمارستان پاشو گچ گرفت .بعد اومد خونه خوابید و  یه ماه استعلاجی موند .وسط مرخصی هاش فهمیدم کلا دروغ گفته بود و پاش چیزی نشده بود. خودش یهو خسته شد و گچ رو در اورد . من موندم چرا دیگه به من دروغ گفت 

2740
زیاد سین جینش نکن تا دروغ نگه وقتی اشتباهی میکنه برات مهم نباشه 

از اول به همه دروغ میگفت ‌.بدون اینکه ازس چبزی بپرسی کلا دروغ میگه‌ مثلا خودشو ب مریضی میزنه‌ دروغکی. به خونواده و همکاراش به همه دروغ میگه. کلا از قبل برای کارهاش دروغ جور میکنه