2733
2739

ممکنه از خونه اونا باشه ‌‌‌؟ نمیدونم چیکار کنم تعمیرکار بیارم چیو تعمیر کنه یا به همسایه باید بگم. نمیدونم این اب از کجا داره میاد . سقف سرویسمون کمپارسه . هر بار اب میچکه رو لباسام

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740
نشتی از خونه اوناس

پس باید ب اونا بگم؟ اخه برای اونا که الان دردسری نداشته . فقط رو سره ما داره اب میچکه ‌ . اگه بهشون بگم اونام کاری نکنن من جیکار باید کنم

به همسایه بالایی بگو گلم 

شما که نمیتونین سقف رو سوراخ کنین ببینین چه خبره

باید از بالا

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!

صد در صدهزینه بااوناست 

ما پایین اب میرفت دیونمون کردن هروز زنگ میزدن هرکار کردیم نفهمیدیم کجاست دیوار شکافتیم لوله تو دیوار ترکیده بود 

شاید ابشون فاضلاب لوله بالایی باشه نشت میده لباسات نجس میشه حتما بهشون بگو

شازده کوچولو:وفاداری یعنی چه؟  روباه:یعنی اگ توی سیارت یک گل دیگه بود تو عاشق گل خودت باشی   لطفا لایک نکنید
2706