2733
2739

دوستم برام این خواب دیده و من ی مدته خیلیی با شوهرم دعوا داریم

(خواب دیدم پیش هم بودیم تو یه لباس فروشی بعد تو گفتی سارا  بنظرم یکی واسم دعا گرفته ولی به مامانم میگم قبول نمیکنه و میگه این حرفارو ول کن اصلا نگو
بعد منم بهت گفتم  خب من یه دعایی دارم واسه باطل کردن بهت میدم
بعد از خواب پریدم)

اینو برام تعریف کرد و گفت
آیت الکرسی و چهار قل بخون به خونت و خودتون فوت کن….

تعبیرش چی میشه؟؟؟دارم میترسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میگن خواب به دست تعبیر کننده ميفته : اصلا نترسید انشاالله خیره صدقه کنار بزارید هیچی نمیشه

ممنون عزیزم اینقدر ک همسرم صدقه میده واقعا نمیدونم چیکار باید کنم…..امروزم تازه یکم اوکی شدیم (چند تا اتفاق افتاده بود و دعوای بدمون )باز گوسفند قربونی کرد ،هی مادرشوهرم اسپند دود میکنه و دعامون میکنه ولی همش ی اتفاقی میوفته برامون دیگه خسته شدم….🥺😓😭💔

ممنون عزیزم اینقدر ک همسرم صدقه میده واقعا نمیدونم چیکار باید کنم…..امروزم تازه یکم اوکی شدیم (چند ت ...

خدا حفظشون کنه . حرز امام جواد و حرز ابی دجانه شنیدم خبلی خوبه ، از پخش صوت قرآن غافل نشید

یکی تو فکر عشقه یکی تو فکر یاره ، یکی همیشه مست و یکی منم که تو نی نی سایت علاف و بیکاره
2740
مادرشوهرم دود میکنه هرروز ،خونه هامون بغل همه یکم دم در منم میاره ،منظورت اینه حتما خودمم تو خونم بک ...

آره دود کن

من تقریبا هرروز تو خونه دود میکنم و دور سر بچه و شوهرم میگردونم

بعدش تو کل خونه

تا حالا چیزی تیره نشده