2733
2734
عنوان

قلق خودتون چیه؟

215 بازدید | 50 پست

در راستای تاپیک قلق شوهرتون که خودم زده بودم

حالا بیاین بگین اگه شوهرتون یا هرکسی بخواد راضیتون کنه، چیکار باید بکنه؟

فقط 44 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.

مثلا من خودم با لواشک و بستنی خر میشم😁😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.

پول ،کادو،محبت،نازمو بکشه،حرفمو گوش کنه

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

با ناز کشیدن و زبون چرب و نرم 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

حرفش رو آروم بزنه نه با دعوا وگرنه من صد برابر بدتر از اون عصبی می شم،،حرف غیر منطقی و زورم نگه.

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی👶🏻👶🏻//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!//شاعر تر از سعدی هم مگه داریم!مثلاً یه جا تو جواب آدمِ فضول میگه:من چنینم،تو برو مصلحت خویش اندیش!😉😉

یا مثلا اگه کسی باهام مهربون باشه من کلا افسارم دستشه😁😁

اما امان از وقتی که سر لج بیوفتم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

لواشک

تحریک احساسات 

مظلوم نمایی( از آدمای ضعیف متنفرم ولی دلم میسوزه)

گوش شنوا واس حرفام😂

ت‍‌ت‍‌ل‍‌و میگه: در عالم هستی ، من وجود ندارد !! ما تنها ما می‌شناسیم...     خلاااص👑       سُکوت گاد تَرین لِوِل پُختگیه/گࢪگ.بآش.نزآࢪ.نسلت_بسۅزه💯📿                 #آࢪزۅ.باش.نہ_خاطࢪه👩‍🦯                  میگن علم بهتر است یا ثروت ولی کتابو مُفتی نِمیدن بِخونی؛)! 🤣💸🙃                                   یا مثل یه شاه راه برو یاجوری راه برو که برات مهم نیست شاه کیه با الاغ بحث نمیکنن ..سوارش میشن 🤙😹ه‍‌زارت‍‌‌ا روی‍‌‌ا ک‍‌ش‍‌‌ت‍‌‌ه م‍‌ی‍‌‌ش‍‌‌ه ت‍‌ا ی‍‌‌اد ب‍‌گ‍‌‌ی‍‌‌ری زن‍‌دگ‍‌ی روی‍‌ای‍‌ی ن‍‌ی‍‌‌س‍‌‌ت🦅 بم‍‌ن‍‌چ‍‌ھ رو ی‍‌اد ب‍‌گ‍‌ی‍‌ر ت‍‌ا ب‍‌ت‍‌وچ‍‌ھ رو ن‍‌ش‍‌ن‍‌وی   نبر صدا تو بالا برام لاتی پُر نشه .فاز عوض کن که منم از اون کانال درام. ایزی ایزی تامام تامام😏          گـ‌اهـے بـ‌ایـב باخـ‌ت تـ‌ا بُرב
2740
پول ،کادو،محبت،نازمو بکشه،حرفمو گوش کنه

فکر میکنم این موارد قلق همه خانوماست😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لواشک تحریک احساسات  مظلوم نمایی( از آدمای ضعیف متنفرم ولی دلم میسوزه) گوش شنوا واس حرفام😂

تو هم مثل من عشق لواشکی😁😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
احترام 😁 ازم سو استفاده نکنن دیر متوجه میشم ولی میشم  بدم میاد  از چشمم میفتن دیگه برگش ...

اره منم اگه از یکی ناراحت بشم دیگه هیچوقت مثل قبل دوستش ندارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهربونی  پول  پول پول😂😂

وایییی پول چه خوب گفتی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706