2733
2734

سلام عزیزا

خیلی برخورد خوبی داشت تا خودمو معرفی کردم بهم گفته بود چی بگم و چطوری معرفی کنم

برای اولین بار منو دید محکم بغلم کرد گفت وااااای عزیزمممممم سلااااام خیلی خوش برخورد و محترم بود گفت چیکار می‌کنی با زحمت هاش خیلی اذیتت می‌کنه

آخه واقعا ب پسرش خیلی محبت کردم

بهم گفت هرچی بهش میگم زن بگیر ازدواج کن میگه نه ( خدایی راست گفت ب منم اینو حرفو خیلی گفته )

گفت در اخلاق نداره ( نمیدونن که فقط با من مهربون و خوبه🥹

گفت برات کادو گرفتم فرستادم خوشت اومد؟ گفتم بله خیلی خوش سلیقه هستین استفاده میکنم واقعا زیباست گفت نه من سلیقه ندارم ببخشید خوب نبودن خلاصه در آنقدر باهم خوب حرف زدیم ازم تعریف کرد ولی اونجایی که این حرفو زد دستام یخ کرد و لبخند مصنوعی سختی داشتم گفت دعا کن ازدواج کنه ی دختر خوبی بگیره ( من باب میل مادرشم چادریم همه چی اوکیه بعد دستامو گرفت همش بغلم میکرد گفت چرا دستات سردهههه گفتم هنوز افطار نکردم گفت مثل خودشی اونم اول نماز بعد افطار

همش از برادرش میگفت اون پسرمو دیدی؟ اون خوبه شوخه خوش اخلاقه همش از اون میگفت بابااااااااااا من پسرتو میخواممممممممممممم داداششو که نمیخوام

بعد گفت چندتا خواهر برادرین و سوال پرسید

بعد گفت شمارمو ازش بگیر گفتم من روم نمیشه باهاشون صحبت کنم خندید شمارشو داد و منم عمدا زنگ زدم شمارم داشته باشه

گفتم آره ماشاالله خیلی خوبین زیبا هستین گفت اگه من زیبام پس اون چیه خوشگله؟ ب پسرش میگفت گفتم من تاحالا به چهرشون خیلی دقت نکردم الکی گفتم

درسته منو پسرش قبلا خیلی رسمی و جدی بودیم ولی یخ هامون آب شد اما احترام همو داریم نمیدونه که پسرش چقدر باهام خوبه

ولی عاشق مامانش شدم خیلی دوسش دارم فقط خدا کنه بهم زنگ بزنه ی پیام بفرسته بیاد خواستگاریم

فقط یکم احساس کردم از سنم ناراحت شد ی جورایی آخه من ۲۰ سالمه آقا ۳۰

توروخدا خیلی برام دعا کنید از ته دل و قلبتون بخواین مادرش بهم زنگ بزنه احساس میکنم ازم خیلی خوشش اومد

اینم بگم تنها نرفتم با مادرم بودم با مامانمم خیلی حرف زدن اما همه حواس و توجهش ب من بود

اَسْتَغْفِرُ اللّهَ رَبِّی وَ اَتُوبُ اِلَیهِ💚🌿 " یا الله "
انشالله که خیره😬♥️

فقط امضات 

گیجید هنوز فصل تردید گذشت ان قصه که گفتید و شنیدید گذشت، داعش به چراغ سبزتان هار شده از این همه خون چگونه خواهید گذشت!!؟؟ اگه یه بار میگم جاریم وسواسه تایپک دیگه میگم شلختس، یه تایپک میگم پولداره، یه تایپک میگم اهل رفت آمد نیست، یه تایپک میگم هررهفته گردش تفریح، یه تایپک میگم حسود، نگید دروغگو بدانید و آگاه باشید بنده شش تا جاری دارم با خودم هفتا میشم 😂😂😂😂به ارزوهایم قول رسیدن دادم😌
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

معلومه که خیلی خوشش اومده ازت

امیدوارم به زودی زود قسمت همدیگه بشید❤️🙏

مدیونی اگه فکر کنی پروفایلم خودم نیستم!🤭 یه وقت به سرت نزنه دعوا راه بندازیا! اونیکه کم میاره من نیستم چون جوابم تو آستینمه😊هر چقدر که فرشته ام🧚همونقدرم شیطون تشریف دارم!!!😈 عقایدتو واسه خودت نگه دار چون نمیتونی به من تحملیشون کنی!!درخواست دوستی هم نده چون من فقط خدارو قبول دارم وَسّلام🤗راستی یادت نره خدام اسپانسر ارزوهامه🧚
2728
2738
معلومه که خیلی خوشش اومده ازت امیدوارم به زودی زود قسمت همدیگه بشید❤️🙏

جدی؟

ببین بالای ۴_۵ بار بغلم میکرد و دستامو می‌گرفت

پناه برخدا ممنونم الله پشت و پناهت باشه

تاپیک قبلیت رو خوندم.  فقط میتونم بگم خیلی خودتو سبک کردی پاشدی رفتی. 😑🫤🤧

مادرش فکر کنم کلا خبر نداشت شاید هم داشت نمیدونم

اما پسرش برام محترمه گفت برو

من فقط الان پسرش برام مهمه خیلی دوسش دارم بخاطر علاقه ام و اون رفتم

جدی؟ ببین بالای ۴_۵ بار بغلم میکرد و دستامو می‌گرفت پناه برخدا ممنونم الله پشت و پناهت باشه

اره عزیزم مطمئنم خیلی خوشش اومده ازت

حسم میگه خیلیم تعریفت میکنه

انشالله اگه به صلاحته جور بشه❤️

مدیونی اگه فکر کنی پروفایلم خودم نیستم!🤭 یه وقت به سرت نزنه دعوا راه بندازیا! اونیکه کم میاره من نیستم چون جوابم تو آستینمه😊هر چقدر که فرشته ام🧚همونقدرم شیطون تشریف دارم!!!😈 عقایدتو واسه خودت نگه دار چون نمیتونی به من تحملیشون کنی!!درخواست دوستی هم نده چون من فقط خدارو قبول دارم وَسّلام🤗راستی یادت نره خدام اسپانسر ارزوهامه🧚
اره عزیزم مطمئنم خیلی خوشش اومده ازت حسم میگه خیلیم تعریفت میکنه انشالله اگه به صلاحته جور بشه❤️

ازت ممنونم با حرفت بهم آرامش دادی انشاالله هرچی از خدا میخوای بهت بده

ازت ممنونم با حرفت بهم آرامش دادی انشاالله هرچی از خدا میخوای بهت بده

فدای تو❤️

2706