2737
2739
عنوان

شماهم این مشکلو دارین؟؟؟🙄

370 بازدید | 26 پست

شماهم دوران مجردی خانوادتون نمیزاره برین سفر با دوستاتون که چند ساله خانواده هاتون میشناسن و...؟؟؟؟

من همکلاسیامو میبینم باهم میرن سفر راحت اونوقت من خیلی منت بر سرم بزارن همین تهرانو میزارن برم😐😐😂

من فقط میزاره با دانشگاه برم 🙄دانشگاهم خب جای خاصی نمیبرهه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

۲۳ سالمه نمیذارن

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
2740

هییییی به نظرم بیشترین ظلمی که درحق ماها شد البته دهه ۷۰ آیا همین محدودیت های زیاد پدر مادر ها بود من قبل ازدواج اجاره آب خوردن هم نداشتم همه چی برام عقده شده بود همیت که ازدواج کردم انگار مرغی که از دست قصاب فرار کردا باشه احساس رهایی میکردم وشاد بودم اما الان یه مدته دلم یه جوریه احساس میکنم یعنی واقعا ازدواج کردم چون رها بشم وپختگی نداشتم الان دلم میخواست خانواده ام ای کاش به من آزادی میدادن ومن مجبور نمی‌شدم زود ازدواج کنم دوست داشتم یه مقدار مستقل شدن وتنهایی زندگی کردن وتجربه کنم  من وقتی ازدواج کردم پخته نبودم برهمین خیلی اذیت شدم 

😂😂😂مشکل اینه ک اونا پایه نیسن رفیق خوبم خوبهه زندگیو یکم قابل تحمل تر میکنهه

واقا خیلی برا خودمم عجیبه هرکی میخواد بهم نزدیک باشه وایب بدی میگیرم حس ناامنی میکنم 

حتی برای صحبت هم در حد چند کلمه بیشتر اذیت میشم🤦

.
2706