2752
2734
عنوان

پسری که تو خیابون شماره میگیره

| مشاهده متن کامل بحث + 419 بازدید | 79 پست
الان مگه شمارع میدن؟😂

آره متاسفانه 😂

اگه خوشتون نمیاد نه بیاید تو تاپیک هام نه نظر بدین بیکار نیستم نظرهای عقده ای  شما رو تحمل کنم 😉☺😉آره عزیزم مخالفی نه ریپلای کن نه کامنت بزار 
2731
بله  از پبشنهاد مجازی بهتره

اگه پسره تنهایی تو یه خونه زندگی کنه بخاطر کارش چی ؟

میگه میرم سرکار 

قابل اعتماد هست؟

اگه خوشتون نمیاد نه بیاید تو تاپیک هام نه نظر بدین بیکار نیستم نظرهای عقده ای  شما رو تحمل کنم 😉☺😉آره عزیزم مخالفی نه ریپلای کن نه کامنت بزار 
راستی یاسمن برا مامانت نی نی سایت نصب کردی؟😂

نصب🫠😂

نه به عنوان خواننده خاموش میاد تو تاپیکا

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
نصب🫠😂 نه به عنوان خواننده خاموش میاد تو تاپیکا

آها

وای یاسمن تاپیکتو دیدم🥺 چقدررررررررررررر بده نداشتن پدر😔😔😔😔😔😔 خدارحمتشون کنه

🚫کاربر آب_آلبالو(یاسمن) نیستم🚫   اسما هسدم😁 نی نی یار جون تروخدا تعلیقم نکن🥺🥺🥺🥺
آها وای یاسمن تاپیکتو دیدم🥺 چقدررررررررررررر بده نداشتن پدر😔😔😔😔😔😔 خدارحمتشون کنه

ممنونم خدا رفتگان شمارو هم رحمت کنه

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
تشخیص این سخته دیگه بیشترشون هدف درستی ندارن دقیقا مثل مجازی، اینجوری خوبیش اینکه ظاهر همدیگه رو اول ...

آهان اینم هست اگه هی بپرسه اینجات چی شده که زخمه و براش مهم باشه چی؟

یعنی واقعا عاشقم شده؟

اگه پسره تنهایی تو یه خونه زندگی کنه بخاطر کارش چی ؟ میگه میرم سرکار  قابل اعتماد هست؟

من به پسری که خونه‌ مجردی زندگی کنه ببینم 

مگه خانواده نداره؟

بر فرض محال خواستی دوس بشی اجازه هيچ سواستفاده ای نده تا نیتش مشخص شه

ناراحتیو از تو وجودت درک کردم🥲

🥲

من به پسری که خونه‌ مجردی زندگی کنه ببینم  مگه خانواده نداره؟ بر فرض محال خواستی دوس بشی اجاز ...

میگه خانوادم شهره دیگن بخاطر سرکار رفتن جدا زندگی میکنم 

2706