2733
2739
عنوان

نی نی سایت

57 بازدید | 8 پست

سلام دوستان عزیزم

خوشحالم که یکی از رفقا منو با این سایت آشنا کرد

من آقا هستم خیلی وقتا پیش میاد سئوالاتی ذهنم رو درگیر میکنه و امیدوارم بتونم اینجا با شما در میون بزارم و بهم کمک کنید و منو راهنمایی کنید ممنونتونم🙏🏻

اینجا چون کسی کسی رو نمیشناسه واسه مطرح کردن یه سری سئوالات و جریانات خیلی مناسبه امیدوارم اگه تایپیکی در آینده زدم باعث برداشت بد و سوء تفاهم نشه چون این سایت اول دست خانم ها بوده و ممکنه بهشون بربخوره

لطفا منو قضاوت نکنید با تشکر🙏🏻🤞🏻

سلاح خطرناکی به اسم زبان قلبی را نشانه گرفت و یک روح را به دار آویخت...💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میخام بدونم اون دوستت که اشنات کرد مرد بود یا خانم

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.بعضی وقت ها باید ناراحت شوی. باید دست از سنگ بودن برداری. نشان بده که برایت مهم است که تو هم ناراحت میشوی از رفتار هایشان از حرف هایشان از قضاوت های ناحقشان عمری از احساساتت گفتی و خندیدند دروغ میگفتند در حالی که تو حقیقت را میدانستی بگذار بفهمند ساده نیستی نگذار مهربانیت دیگران را بد عادت کندتا هرطور دلشان خواست با تو رفتار کنندمهربان باش ولی ساده نه !ببخش اما فراموش نه !به خودت حق بده گاهی ناراحت شوی تو قبل از آنکه هرچیزی باشی انسانی...
2742
چرا هر کسی عضو میشه حس میکنم ممکنه فامیلمون باشه خیلی حس بدیه

فامیل باشه چطوری میشناسه؟ 

2740
میخام بدونم اون دوستت که اشنات کرد مرد بود یا خانم

با رفیقم و خانومش نسشته بودیم صحبت میکردیم بعد من گفتم هرزگاهی سئوالاتی برام ایجاد میشه دوست دارم تو یه جمعی باشم بپرسم و هر کسی نظرشو بگه یه دفه خانومش گفت نی نی سایت مطرح کن شوهرشم میدونست چیه آشنا بود باهاش ولی من دوست دارم جمع حضوری باشه ولی خب اونطوری هم نمیشه هر سئوالی پرسید مگر جمع خیلی دوستانه😅