2733
2734
عنوان

به نظرتون به مادر شوهرم بگم؟

378 بازدید | 41 پست

واااااقعا حقوق بخور نمیر داریم با ۱۰ تا قسط، خانواده شوهرم خیلی درخواست دارن و شوهرم قدرت نه گفتن نداره 

دیروز ما جایی رفتیم گفت واسه مامانم یه چیزی بخر، خریدیم 

واسه خودشم یه وسیله خرید به دقیقه نکشید زنگ زد برادرش گفت واسه توام بگیرم که اونم از خدا خواسته گفت بخر و واسه داداششم خرید

خواهر زاده ش از چند ماه پیش بهش گفته دایی واسم موتور بخر، دیروز قیمت گرفتیم یه موتور ساده که تو تلق هم بود گفت ۱۷۰ تومن 

خیلی بهم فشار اومد فقط گفتم نه نمی‌خریم 

بعد بهش گفتم میرم عمده فروش، اگر قیمتها بالا بود ، بهش پول میدیم خودشون برن بخرن

شوهرم گفت نه خب میریم واسش یه موتور می‌خریم دیگه 

خسته شدم از کارهاشون ، خیلی گرسنه ن 

اصلا شعور اینو ندارن که شاید پسرمون نداره، میریم مهمانی مادرش بهش میگه برو شیرینی بخر ، ۲۰۰ تومن هم اونجا خرید 

خب این چه وضعیه، چقدر دلم میخواد به مادرش بگم ندااااریم، بفهممممم

شوهرت مقصره تا مادرش

درمان تضمینی بواسیر یا همورویید،سه روز.    روزی سه بار.     به مدت 20تا 30دقیقه.       توی تشت آب گرم بشینید   گره ها باز میشن وخون از گره خارج میشه     هرکی به دردش خورد 10تا صلوات بفرسته برای سلامتی و ظهور امام زمان.           خدا به شیطان گفت به آدم سجده کن ،شیطان گفت سجده نمیکنم ولی یجوری عبادتت میکنم که هیچ موجودی قبل و بعد من اونجوری عبادتت نکرده باشن.  ،خدا گفت نه من اینجوری میخوام میخوام تو منو طبق اراده و خواست خودم اینجوری عبادت کنی نه اونجوری که خودت میخوای......شیطان قبول نکردو رانده شد .....الان هم همون شگردو به کار میبره،خدا ۱۲۴ هزار پیامبرو فرستاد آخرم پیامبر مارو وقرآن و قشنگ فهموند که از ما چجور عبادتی و میخواد .....نماز بخونید روزه بگیرید باحجاب باشید و ......اما بازم بعضیا میگن دلت پاک باشه بسه ...دل پاک به چه دردی میخوره خدارو اونجور که خودش میخواد عبادت نکنیم!!!!!!!.            آیت الله بهجت میگه دنیا خانه ی بلاست...........         چه توقعاتی از خونه ی بلا دارید     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

مث مادر شوهرمن همیشه از پسرش گدایی میکنه با اینکه خودشون حقوق دارن هر چی ببینه دلش میخواد با مظلوم نمایی میگیره ،گاهی از قسط و گرونی وخرج خونه گله کن شاید بفهمه مادر شوهر نفهم من که نمیفهمه

شوهرت مقصره تا مادرش

۱۰۰ دفعه به شوهرم گفتم و حالا که میبینه پول نیست 

کلاس نمیره ، یا از خودش میزنه که خرج خانواده ش کنه 

من نمی‌دونم چرا اونا که می‌دونن این نداره، چرا میگن بخر 

خب انصاف داشته باشند

مثلا مادرش میگه برو شیرینی بخر، این چکار کنه؟ بگه نمیرم 

مث مادر شوهرمن همیشه از پسرش گدایی میکنه با اینکه خودشون حقوق دارن هر چی ببینه دلش میخواد با مظلوم ن ...

من بهش گفتم من راضی نیستم زحمتی که ما میکشیم بره تو جیب کسی

فقط بهش نگفتم من حرومت میکنم خرجتونو بده

2740
۱۰۰ دفعه به شوهرم گفتم و حالا که میبینه پول نیست  کلاس نمیره ، یا از خودش میزنه که خرج خانواده ...

مادرشوهرت زرنگه خودش جلوتر خرج میکنه جلوی خرج کردن تورو بگیره

مادرشوهر من میگفت. چرا زنش بخوره میگیرم میدم دخترام بخورن

درمان تضمینی بواسیر یا همورویید،سه روز.    روزی سه بار.     به مدت 20تا 30دقیقه.       توی تشت آب گرم بشینید   گره ها باز میشن وخون از گره خارج میشه     هرکی به دردش خورد 10تا صلوات بفرسته برای سلامتی و ظهور امام زمان.           خدا به شیطان گفت به آدم سجده کن ،شیطان گفت سجده نمیکنم ولی یجوری عبادتت میکنم که هیچ موجودی قبل و بعد من اونجوری عبادتت نکرده باشن.  ،خدا گفت نه من اینجوری میخوام میخوام تو منو طبق اراده و خواست خودم اینجوری عبادت کنی نه اونجوری که خودت میخوای......شیطان قبول نکردو رانده شد .....الان هم همون شگردو به کار میبره،خدا ۱۲۴ هزار پیامبرو فرستاد آخرم پیامبر مارو وقرآن و قشنگ فهموند که از ما چجور عبادتی و میخواد .....نماز بخونید روزه بگیرید باحجاب باشید و ......اما بازم بعضیا میگن دلت پاک باشه بسه ...دل پاک به چه دردی میخوره خدارو اونجور که خودش میخواد عبادت نکنیم!!!!!!!.            آیت الله بهجت میگه دنیا خانه ی بلاست...........         چه توقعاتی از خونه ی بلا دارید     
من که حریفش نمیشم  بلکه بخاطر نوه شون یه حرفی بزنم که همگی بهشون بر بخوره

یکم سلیطه بازی بد نیس مجبوری دیگه اینطوری زندگی نمیشه ک همه ازتون سواستفاده کنن وضع مالیتونو نمیدونم ولی برای کمک ب بقیه حداقل ی خونه و ماشینی باید داشته باشین بگین خداروشکر بقیه خرج خودشونو خونوادشونو بدن ج وضعیه شمام صبرتون زیاده ها من بودم اصلا تحمل نمیکردم

مادرشوهرت زرنگه خودش جلوتر خرج میکنه جلوی خرج کردن تورو بگیره مادرشوهر من میگفت. چرا زنش بخوره میگی ...

لعنت بهش 

حالم ازش بهم میخوره 

خیلی بدبخت و عقده ایه

نه تنها بخاطر پول ، یه رفتارهایی نشون میده که حالم ازش بهم میخوره ، انگار شوهر من ،استغفرالله شوهرشه

یکم سلیطه بازی بد نیس مجبوری دیگه اینطوری زندگی نمیشه ک همه ازتون سواستفاده کنن وضع مالیتونو نمیدونم ...

من هزااار دفعه گفتم اما غیر مستقیم 

در نظر دارم مستقیم بگم، دعوا هم بشه واسم مهم نیست 

ما هیچی نداریم ، جز یه ماشین 

من هزااار دفعه گفتم اما غیر مستقیم  در نظر دارم مستقیم بگم، دعوا هم بشه واسم مهم نیست  ...

عزیزم شوهر شما خیلی کار اشتباهی میکنه دقتی خودتون نیاز دارین خرج بقیه بکنه منم تقریبا این مشکلو داشتم مدتی قبل ولی خداروشکر حل کردم انشالله مشکل شماهم حل بشه

2706