2737
2739

دیشب خونه مادرشوهرم افطاری بود بعد من یه پیاله فرنی خوردم سر سفره بعد که ظرفها و سشتم یه پیاله دیگه خوردم بعد مادرشوهرم گفت مگه تو رژیم نیستی هم رژیمی هم دو تا پیاله ماقوت خوردی بعد پریشبم خواهرشوهر کوچیکم گفت رژیم گذاشتی کنار برنج میخوری گفتم من خودم رعایت میکنم نوشابه نخوردم سس که نخوردم ولی چنان اعصابم از دستشون خورده به شما چه به شوهرمم گفتم میگه منظوری ندارن چون تو قبولشون نمیخورید الان میگن میخوری 

کار با گوشی سراغ داشتین ممنون میشم بهم بگین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه اخلاق مضخرفی دارن 

شما هم یا سر سفره بخور درست یا هم بعدش ریزه خوری نکن جلو مردم زشته

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2742
چه اخلاق مضخرفی دارن  شما هم یا سر سفره بخور درست یا هم بعدش ریزه خوری نکن جلو مردم زشته

یه پیاله فرنی دیگه ریزه خواری نیست آدم دسر میخوره بعد از غذا

کار با گوشی سراغ داشتین ممنون میشم بهم بگین
یه پیاله فرنی دیگه ریزه خواری نیست آدم دسر میخوره بعد از غذا

مسئله اینه اولا شما رژیمی

دوما رفتی اشپز خونه خوردی یعنی اینا براشون عادی نبوده دسر خوردن...

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️