2733
2739
عنوان

شناسنامه

75 بازدید | 13 پست

سلام همسرم شناسنامه المثنی گرفت بعد شناسنامه اصلی رو پیدا کردو ما برا عقدمون شناسنامه اصلی را بردیم و اسمم ت شناسنامه اصلی از المثنی استفاده نکردیم

الان مشکلی پیش نمیاد باید ت المثنی ثبت میشد؟؟؟؟

نه اونو ببر تحویل ثبت احوال بده خب ..که بعد ها شوهر سواستفاده نکنه خدای نکرده

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..
نه اونو ببر تحویل ثبت احوال بده خب ..که بعد ها شوهر سواستفاده نکنه خدای نکرده

چ سو استفاده ای میشه کرد. یعنی ممکن بره زن بگیره 

الان عقد من ت شناسنامه یعنی فقط ثبت یا ن ت سیستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ سو استفاده ای میشه کرد. یعنی ممکن بره زن بگیره  الان عقد من ت شناسنامه یعنی فقط ثبت یا ن ت س ...

محضر نرفتیم مگه ..تو شناسنامه نزده 

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..
2728
محضر نرفتیم مگه ..تو شناسنامه نزده 

ازه زده که مشکلی نیست...میگم المثنی رو ببر تأویل بده ‌.که پاکه

ازه زده که مشکلی نیست...میگم المثنی رو ببر تأویل بده ‌.که پاکه

هردو رو باید ببره اونجا بگه اولی پیدا شده.مامان ثبت کار میکرد ازش پرسیدم

تنها دلیل ادامه دادنم تو روزهای سخت فقط تو بودی مامان.بمونی برام عزیزتزینم
باید هردو رو ببری ثبت احوال اونا برات انجام بدن

اهان باشه عزیزم 

اگ اصلا نبرم و المثنی رو برا همیشه بدم دست خانوادم نگه دارن و پیش شوهرم نباشه میشه؟

اخه میترسم نزارهببرم تحویل بدم میگ مگ از چی میترسی حتی گف بنداز بره

2740
اهان باشه عزیزم  اگ اصلا نبرم و المثنی رو برا همیشه بدم دست خانوادم نگه دارن و پیش شوهرم نباشه ...

بگو چرا بندازی باید تحویل بدین ..یا بده دست خوانوادت ..نمی‌خواد به بنده خدا شک کنی 

اهان باشه عزیزم  اگ اصلا نبرم و المثنی رو برا همیشه بدم دست خانوادم نگه دارن و پیش شوهرم نباشه ...

نه گلم شناسنامه تو ثبت مفقودی خورده که بهت المثنی دادن.داشتنش جرمه

تنها دلیل ادامه دادنم تو روزهای سخت فقط تو بودی مامان.بمونی برام عزیزتزینم
بگو چرا بندازی باید تحویل بدین ..یا بده دست خوانوادت ..نمی‌خواد به بنده خدا شک کنی 

اره اخه من از این نگرانم ک نکنه اسمم ت المثنی نیست مشکل ب وجود بیاد

یا مثلا اصلی ک اسمم توشه باطل شده باشه چون المثنی دارع

وگرنه میتونم بردارم ک دستشم بش نرسه 😂

اره اخه من از این نگرانم ک نکنه اسمم ت المثنی نیست مشکل ب وجود بیاد یا مثلا اصلی ک اسمم توشه باطل ش ...

برین ثبت احوال خب کاری نداره

باید راضیش کنم بریم میگ ت از ی میترسی ت مگ ب من شک داری هزارتا حرف 

ای بابا بگو فردا پس فردا مشکل پیش میاد خب برای بچه نمی‌خواد شناسنامه بگیره وو اپن موقع که هزار بار باید بری و لیای