2737
2739

سلام دوستان وقتتون به خیر

ماه پیش قرص ضد بارداری مصرف کردم و پریود شدم و از روز پنجم پریودی بازم شروع کردم بسته بعدی رو مصرف کردم الان آخرین قرص رو خوردم دیگه تموم شد و چند روز دیگه پریود میشم و دیگه نمیخوام قرص هارو ادامه بدم

احتمال داره بخاطر مصرف نکردن قرصها پریودی ماه بعدیم تایمش فرق کنه یا به تاخیر بیوفته؟؟به طور کلی شما وقتی دیگه مصرف نکردین قرص رو چجوری بودید ماه بعدش؟؟

کلی سوال تو ذهنم هست در مورد این قرصها

میگن که از تخمک گذاری جلوگیری میکنه،اگه من دیگه مصرف نکنم ماه بعد تخمک گذاری میکنه بدنمم یا زمان میبره تا اثرش از بین بره؟؟

بعد این قرصها برای من خیلی اذیت کننده بودن از وقتی استفاده میکنم سینه هام همیشه حساسن و بزرگ هم شدن

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2738
علتش سیاست افزایش جمعیت هست که میخوان کسی پیشگیری نکنه

نه عزیزم مادر من دهه هفتاد حدود هفت سال مصرف کرد موی زاید و خیلی عوارض براش ایجاد کرد برای همه بدن ها یکسان نیست موی چونه در آورده و....

دهه هفتاد جلوگیری گویا بیشتر با خانم ها بوده🫠

من چندسال مداوم مصرف کردم سه ماه بعد از قطع کردنش باردار شدم حالا تنبلی تخمدان هم دارم اما این قرصا ...

ماه بعد از قطع کردنش پریودیتون چجوری بود؟؟سر وقت خودش اومد؟

ماه بعد از قطع کردنش پریودیتون چجوری بود؟؟سر وقت خودش اومد؟

اره سر وقت بود فقط چند روز قبلش لکه بینی داشتم که با دکترم صحبت کردم گفت بعد از اینکه چندسال استفاده کنی و قطع کنی لکه بینی پیش میاد که طبیعیه

2706