2737
2739
عنوان

شوهرم خیلی بی چشم روعه

248 بازدید | 18 پست

امسال عید مامانم یه مشکل واسش پیش اومد که پول لازم داشت حتی با دو سه تومن کارش راه می‌افتاد شوهرم تو حسابش پول داشت ولی اصلا به رو خودش نیاورد مامانم ازیه نفر طلب داشت بجای طلبش یه بزغاله داد که شوهرم خریدش اونم نصف قیمت رفت گذاشتش خونه باباش اینجوری که بوش میاد میخواد بدش به مادرش من گفتم بیا بزرگ شد بفروشیمش برا دخترمون طلا بخریم چیزی نگفت آخه قبلاً اینکار کرده  الان خونه ای که توش زندگی میکنیم ارث کنه و اگه می‌خواستیم مثل قدیم اجاره نشین باشیم آقا پولی تو دست بالش نبوددوماه هم که خونه مامان من زندگی میکردیم تا خونمون آماده بشه ولی اصلا کمکی نکرد هیچی همش داره زرنگی می‌کنه چیکار کنم این انگل رو 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
بهش بگو پول بده میخوام مامانم قرض بدم لازم داره

یکبار به مامانم قرض داد مامانم یادش رفت پس بده میگه مامانت پس نامیده حالا یادش نمیاد که نزدیک ۲۰میلیون مامانم بهش پول داده حرف نزده اون خونه ای که گفت توش میشینه یادش نمیاد

دیگه به مانت بگو  از این به بعد گوشه جوب هم بشینه با کاسه گدایی یه ریال هم بهش نده.

بنظرت یه فتنه راه بندازم یه چند روز خونه راش ندم درست شه آخه زورم اومده هرچی در میاره میده خانواده اش

2706