2737
2734
عنوان

قرار با پسر همه لطفا جواب بدید

339 بازدید | 63 پست

شده با پسری بخوایید قرار بزارید 

طرفتون هم دوست داشته باشید

اما از درون بهم بریزید 

و یکسری چیزا توی ذهنتون بپیچه

من دقیقا نمیدونم باید چطوری ذهنمو کنترل کنم

من کلا با یه پسر قرار گذاشتم

ک الانم باهمیم

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

بله شده

رفتم و مدت کوتاهی در ارتباط بودیم برای اشنایی و متوجه شدم اون افکارم بی دلیل نبوده و به هیچ وجه مناسب نبودیم حتی اگه چشمم رو روی همه رفتاراش میبستم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

یه کش بنداز تو دست ت وقتی افکار مزاحم میاد سراغ ت کش رو بکش محکم بخوره به دست ت...تا ذهن ت بپره از اون افکار.

یا اینکه خودتو مشغول یه کاری کن که نیاد سراغ ت.....

زیبایی افکار زیبایی جهان است. یادبگیریم زیاد مطالعه کنیم و افراد خوب جامعه باشیم. طبیعت دوست باشیم و احترام بزاریم.
من کلا با یه پسر قرار گذاشتم ک الانم باهمیم

خب ببین خوبه دیگه 

همون قرار اول رو من بزارم بهم میریزم 

بعد پسره فکر میکنه من افسرده ام 

یا روی خودم خیلی فشار میارم که بهم نریزم

2740
خب ببین خوبه دیگه  همون قرار اول رو من بزارم بهم میریزم  بعد پسره فکر میکنه من افسرده ام ...

عادی باش چرا اینطوری میشی خب

اتفاقی قرار نیست بیوفته فقط قراره آشنا شی با طرف

اصلا کار بدی نمیکنی

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
بله شده رفتم و مدت کوتاهی در ارتباط بودیم برای اشنایی و متوجه شدم اون افکارم بی دلیل نبوده و به هیچ ...

اخه ببین برای من نسبت به خواستگارهامم همینم 

افکارم بدجور بهم میریزه 

کنترل هیجاناتم سخته 

حالا این هیجانات منفی یا مثبت باشه در هر صورت کنترلش سخته برام

2706